HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz

Zápasy - 2. Liga - Střed 2023/2024

Vybrat sezónu
Mladší dorost:  tým | zápasy | stats: základní část Starší žáci:  tým | zápasy | stats: základní část
Mladší žáci:  tým | zápasy | stats: základní část Přípravka:  tým | zápasy | stats: základní část
Minipřípravka:  tým | zápasy | stats: základní část MUŽI B:  tým | zápasy | stats: základní část
MUŽI C:  tým | zápasy | stats: základní část Minipřípravka - dívky:  tým | zápasy | stats: základní část
Mikropřípravka:  tým | zápasy | stats: základní část

kolodatumdomácíhosté  
Příp. út 29.8.  Kovo Praha  Hostivař 4:3 (0:1, 1:0, 3:2)
1. ne 17.9.  Red Wings Hrdlořezy  Hostivař 1:10 (0:1, 0:4, 1:5)
ČP1 čt 28.9.  Hostivař  Nové Strašecí 4:3 (1:2, 0:1, 3:0)
2. ne 1.10.  Hostivař  Kladno B 5:6 (1:2, 3:2, 1:2)
3. so 7.10.  Rakovník  Hostivař 2:4 (2:0, 0:1, 0:3)
4. ne 15.10.  Hostivař  Kovo Praha B 4:3ss (2:0, 1:1, 0:2 - 0:0)
5. st 25.10.  Rafani Praha  Hostivař 13:2 (5:0, 3:0, 5:2)
ČP2 so 28.10.  Hostivař  Ústí n. Labem 0:3 (0:1, 0:0, 0:2)
6. ne 29.10.  Hostivař  Defekt Třebíz 6:2 (2:0, 2:2, 2:0)
7. ne 5.11.  Hostivař  Red Wings Hrdlořezy 13:4 (7:0, 3:3, 3:1)
8. po 20.11.  Kladno B  Hostivař 7:2 (2:2, 2:0, 3:0)
9. ne 26.11.  Hostivař  Rakovník 1:2 (0:1, 1:0, 0:1)
10. pá 23.2.  Kovo Praha B  Hostivař 5:2 (3:0, 2:2, 0:0)
11. ne 3.3.  Hostivař  Rafani Praha 4:2 (2:0, 2:1, 0:1)
12. ne 10.3.  Defekt Třebíz  Hostivař 2:7 (0:1, 1:5, 1:1)
NAD1 ne 17.3.  Hostivař  Red Wings Hrdlořezy 6:1 (1:1, 3:0, 2:0)
NAD3 čt 4.4.  Hostivař  Rafani Praha 8:7p (1:3, 4:1, 2:3 - 1:0)
NAD4 so 6.4.  Rakovník  Hostivař 5:6 (1:3, 4:1, 0:2)
NAD5 ne 21.4.  Hostivař  Kovo Praha B 4:3ss (0:0, 3:1, 0:2 - 0:0)
NAD6 so 27.4.  Defekt Třebíz  Hostivař 1:8 (1:1, 0:2, 0:5)
NAD2 ne 28.4.  Kladno B  Hostivař 3:2 (1:1, 1:0, 1:1)
SF1 so 18.5.  Hostivař  Rakovník 4:3p (0:1, 2:1, 1:1 - 1:0)
SF2 ne 19.5.  Hostivař  Rakovník 4:2 (0:0, 1:2, 3:0)
SF3 pá 24.5.  Rakovník  Hostivař 4:2 (0:0, 1:1, 3:1)
SF4 ne 26.5.  Rakovník  Hostivař 3:5 (1:2, 1:1, 1:2)
FN1 ne 2.6.  Rafani Praha  Hostivař 3:7 (1:2, 0:2, 2:3)
FN2 čt 6.6.  Rafani Praha  Hostivař 3:2 (1:0, 1:0, 1:2)
FN3 so 8.6.  Hostivař  Rafani Praha 4:5 (1:1, 1:2, 2:2)
FN4 ne 9.6.  Hostivař  Rafani Praha 3:4 (0:2, 2:2, 1:0)
 
 

O víkendu se uskuteční Hostivařský pohár mladších žáků!

14.6.2024

Dorost podlehl i ve druhém čtvrtfinále a sezóna pro něj končí!

14.6.2024

Starším žákům se na finálovém turnaji příliš nedařilo! Skončili čtvrtí!

13.6.2024

B tým mužů ve finále nezvítězil ani na potřetí! V regionální soutěži tak opět bere stříbro!

11.6.2024

Partneři klubu