HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
28.04.2024 Reportáž

B týmu mužů skončila před play-off vítězná série! V posledním utkání nestačil na rezervu Kladna!

Mužská rezerva Hostivaře se v nedělní odpoledne vypravila ke svému poslednímu utkání v rámci základní části 2. Ligy – Střed. V něm se utkala na půdě Kladna. Ve vyrovnaném utkání, ve kterém už výsledkově o nic nešlo Hostivař rychle vedla, poté ovšem soupeř vstřelil tři branky, které B tým už nedokázal dorovnat. Před nadcházejícím play-off tak Hostivař přichází o sedmizápasovou sérii vítězství.

NAD2, neděle 28.4.2024

KLB

Kladno B

3:2

1:1, 1:0, 1:1

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 5:22 Grepl (Paško), 42:42 Paško (Dušák) .
Rozhodčí:Záhora, Mihálová . Vyloučení: 4:2 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 15 . Střely na branku: 26:19 . Průběh utkání: 0:1, 1:3, 2:3 .

Sestava domácích

Pulec - Lacina, Artl, Janský, Ma.Drechsler - Patera, Mi.Drechsler, Zdrůbecký, Koželský, Schönherr, Rychlý, Šmíd, Barták, Slavík

Sestava hostí

Majerníček - P.Němeček, Do.Zámečník, Krupka, Dušák, Dvořák, Munk - Chramosta, Jirsák, Mareš, Paško, Waltr, Krejčí, Vrzák, Hroch, Vosátka, Grepl

Komentář k zápasu

V posledním utkání obou týmům již o nic nešlo. Hostivař měla jistý postup do semifinále z 2. místa, Kladno mělo jisté čtvrtfinále z 5. místa. Od začátku se hrál poměrně rychlý a vyrovnaný hokejbal. Hostivař měla dobrý vstup do utkání díky rychlé brance v 6. minutě. Tu vstřelil juniorský útočník Lukáš Grepl! Po této brance následovala i nadále velmi vyrovnaná pasáž. Vyrovnání skóre dosáhlo Kladno ve 14. minutě, kdy se prosadil útočník Středočechů Šmíd. Po první třetině tedy platil vyrovnaný výsledek 1:1.

Druhá třetina měla podobný průběh jako ta první. S drobnou výjimkou a herní převahou domácího Kladna. Hostivař dlouho náporu domácích vzdorovala. Bohužel v 28. minutě Kladno tohoto náporu využilo a po brance Schönherra vedlo 2:1. Stejný náskok si Kladno odneslo do kabin před třetí třetinou.

Třetí třetina byla opět poměrně vyrovnaná, přesto se Hostivař dopustila více chyb než soupeř. Jednu z nic využil útočník Kladna Rychlý. V 37. minutě tak Kladno vedlo 3:1. Hostivař v závěru třetiny dokázala snížil na rozdíl jedné branky. V 43. minutě dorazil míček za Kladenského brankáře útočník Josef Paško! To ale bylo vše, co se v utkání stalo. Hostivař tedy v posledním utkání základní části padlo rezervě Kladna 2:3.

Nyní ma Hostivařská rezerva před sebou dva týdny volna, během kterého se bude připravovat na svého semifinálového soupeře, kterým bude nejlépe postavený tým s čtveřice týmu Kovo Praha B, Rakovník, Kladno B či Defekt Třebíz. První domácí utkání odehraje B tým v sobotu 18. května, druhé utkání o den později, 19. května. Časy budou včas oznámeny.

Redakce

 
 

O víkendu se uskuteční Hostivařský pohár mladších žáků!

14.6.2024

Dorost podlehl i ve druhém čtvrtfinále a sezóna pro něj končí!

14.6.2024

Starším žákům se na finálovém turnaji příliš nedařilo! Skončili čtvrtí!

13.6.2024

B tým mužů ve finále nezvítězil ani na potřetí! V regionální soutěži tak opět bere stříbro!

11.6.2024

Partneři klubu