HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz

HBCH Junior Camp

HBCH Junior Camp je týdenní letní akce, pořádaná klubem výhradně pro členy dětských a mládežnických kategorií HBC Hostivař. Akce je koncipována jako předsezónní soustředění, jenž je směřováno vždy do druhé poloviny měsíce srpna (neděle-sobota). Krom kvalitní hokejbalové přípravy je dbáno na všeobecný sportovní rozvoj a zábavu se zážitky, které jsou neodmyslitelnou součástí akcí HBC Hostivař.

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY K LETNÍMU SOUSTŘEDĚNÍ MLÁDEŽE

22.7. 2019 /  Do Světlé vyrazí třicítka juniorů! Ligovou sezónu zahájí proti Plzni!

12.7. 2019 /  Nezapomněli jste? Dnes končí termín pro splatnost zálohy na letní soustředění

.

Další HBCH Junior Camp proběhne: 9. - 15. srpna 2020 (Světlá nad Sázavou)

Poslední akce:

2020 - Světlá nad Sázavou (online přihlášky od 27.2. 2020)

2019 - Světlá nad Sázavou (účast 106 dětí) fotografie

2018 - Světlá nad Sázavou (účast 98 dětí) fotografie

2017 - Světlá nad Sázavou (účast 86 dětí) fotografie

2016 - Dvůr Králové nad Labem (účast 75 dětí) fotografie

2015 - Kutná Hora (účast 66 dětí) fotografie

2014 - Kutná Hora (účast 57 dětí)

Základní koncept k pořádání HBCH Junior Camp

Výběr termínu letní akce: každoročně se akce koná v polovině měsíce srpna, vždy v termínu neděle – sobota (tedy 6 dní). Zahájení soustředění je vždy ve 13-14 hodin, ukončení posledního dne zhruba v 15-16 hodin.

Propagace akce: Termín soustředění je zveřejněn vždy po skončení poslední letní akce, tedy téměř 12 měsíců před soustředěním. Propagace je zahájena spolu se spuštěním online přihlášek vždy nejpozději 15.března daného roku. Krom propagace na webu a sociálních sítí je využíváno i tištěných propagačních letáků akce.

Online přihlášky a jejich obsah: Online přihlášky jsou vždy spuštěny do 15. března daného roku přes formulář na Google Apps. Ukončení přihlášek 30. června. Poté následuje vyhodnocení a doplnění kapacit na základě analýz u jednotlivých kategorií a ročníků. Online přihláška obnáší: jméno, příjmení, rodné číslo, věkovou kategorii v začínající sezóně, kontakty na rodiče, zdravotní indispozice a požadovanou velikost trička účastníka.

Výběr lokality: Výběr lokality se řídí požadovaným standardem. Od místa konání se očekává dostupný zimní stadion s plastovým povrchem a dostatečným zázemím (5-6 šaten, sociální zařízení, skladovací prostor), dostupné ubytovací kapacity vzdálené max. 1000 metrů od hlavní tréninkové plochy (ZS), stravovací zařízení v komplexu ubytování nebo v místě hlavní tréninkové plochy. Výhodou: další dostupná sportoviště, atletický ovál, plavecký bazén v okolí, volně přístupné tréninkové plochy, les.

Ubytování a celková kapacita akce: Maximální kapacita Junior Campu je pro rok 2019 stanovena na 110 dětí, což splňuje parametry zhruba šesti obsazených věkových kategorií / tréninkových skupin. Ubytování všech účastníků je situováno v jediném komplexu, vzdáleném max. 1000 metrů od hlavní tréninkové plochy. Ubytování je řazeno na základě umístění účastníků v jednotlivých tréninkových skupinách, s ohledem na věk a danou kategorii.

Stravování účastníků: Stravování probíhá v jídelně ubytovacího komplexu, a to v režimu oběd – večeře. Snídaně, dopolední a odpolední svačiny zajišťují v prostorách ubytování, případně v prostoru hlavní tréninkové plochy interní pracovníci HBC Hostivař. Stravování účastníků je tak vždy zajištěno min. 5-6x denně (snídaně, dopolední svačina, oběd, odpolední svačina, večeře, druhá večeře).

Cena pro účastníky a systém plateb: Cena letního soustředění byla vykalkulována na částku 3,900,- Kč / účastník, bez rozdílu věku či tréninkové skupiny.

V systému plateb je nutné uhradit zálohovou částku 2,000,- Kč nejpozději dne 30.6. (uzavírka online přihlášek), doplatek 1,900,- Kč poté do 12.8. Po analýze došlých přihlášek v první červencové dny mohou být přihlášky bez započítané zálohové platby vyřazeny ze systému. Pozn.: Částku je možné hradit i jako kompletní (3,900,- Kč), ovšem nejpozději do 30.6.

Storno poplatky: Odhlášení soustředění bez udání důvodu a s vrácením plné výše platby je možné do 30.6. daného roku. Po odhlášení v období 30.6. - 30.7. se vrací částka 70%, od 31.7. do 14.8. je účastníkovi možné vrátit pouze 50% z platby. Výjimku tvoří pouze zdravotní komplikace účastníka v době odjezdu na akci, která ovšem musí být doložena lékařskou zprávou – v takovém případě se účastníkovi vrací 90% z celkové platby.

Rozdělení kategorií a tréninkových skupin: Rozdělení probíhá po uzavření závazných přihlášek, dle věkových kategorií a samotných ročníků. Jedna tréninková skupina se skládá minimálně z osmi účastníků. Ostaršení účastníků do jiné věkové kategorie je možné na základě vyhodnocení trenérské rady.

Realizační tým soustředění: Každá tréninková skupina se skládá minimálně z jednoho hlavního trenéra a jednoho asistenta/vedoucího. Dále je součástí realizačního týmu vždy minimálně trojice asistentek (stravování, zásobování atd.) a oficiální zdravotnice výpravy.

Externí trenéři: Na akci je zvláště u starších kategorií možné využití trenérů z místních zařízení, jako fitness, plavání, atd.

Předodjezdová schůzka a tréninkové plány: Poslední schůzka realizačních týmů se koná vždy nejpozději 7 dní před odjezdem na akci. Předpokládá se minimální účast jednoho zástupce z každé tréninkové skupiny, jenž na schůzce mimo jiné předkládá stručný tréninkový plán svěřené kategorie ve formátu stanoveného formuláře HBCH pro tuto příležitost.

Rozpočet letní akce: Rozpočet akce vzniká v závislosti na počtu přihlášených účastníků nejpozději 31.7. daného roku a jeho podoba je zástupcem hlavního organizátora předkládána na poslední schůzce realizačních týmů. Rozpočet akce se skládá především z těchto položek: ubytování, stravování, pronájmy sportovišť, materiál, ostatní výdaje).

 
 

„Nesmíme dát soupeři šanci tvořit hru", říká před startem dorostenecké soutěže Adam Šťastný!

13.9.2019

Junioři vstoupili do nové sezóny vítězně! Nad Plzní brali všechny body!

10.9.2019

Mladší žáci přivezli z Lužin bronz! Ligová soutěž může odstartovat!

9.9.2019

Junioři vstoupí do soutěže jako první! Na Palmovku přijede Plzeň!

5.9.2019

Partneři klubu