HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
29.10.2023 Reportáž

B tým mužů napravil hrůznou ligovou porážku! Doma porazil aktuálního lídra soutěže z Třebíze!

Hostivařská rezerva přivítala v rámci svého nabitého víkendu na svém hřišti aktuálního lídra soutěže 2. Liga – Střed, tým Defektu Třebíz! Po hrozivé porážce od Rafanů předvedl B tým diametrálně lepší výkon a zaslouženě si došel jak pro skalp dosud neporažené Třebíze, tak pro cenné tři body do ligové tabulky!

6., neděle 29.10.2023

HOS

Hostivař

6:2

2:0, 2:2, 2:0

DEF

Defekt Třebíz

Branky a nahrávky: 4:12 Paško (Čejka, Přeslička), 8:06 Paško (Čejka, Krupka), 17:52 Krupka (Čejka, Grepl), 25:00 Paško (Čejka), 43:56 Krupka (Čejka, Grepl), 44:31 Svoboda (Waltr, Chramosta) .
Rozhodčí: Rezek, Honzík . Vyloučení: 7:3 . Využití: 1:2 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 35 . Střely na branku:27:16 . Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1, 4:2, 6:2 .

Sestava domácích

Majerníček - Krupka, Svoboda, Kerouš, Kočka, Přeslička, Bakoš - Vrzák, Prager, Paško, Chramosta, Waltr, Čejka, Malysz J.Němeček, Grepl

Sestava hostí

Linc - Bušek, Hulcr, Bednár, Melounek Pavlík - Seidl, J.Novák, Podpěra, Bajza, P.Novák, Kolařík

Komentář k zápasu

Po sobotní porážce v rámci Českého poháru od extraligového týmu Ústí nad Labem chtěla mužská rezerva Hostivaře navázat na svůj dobrý výkon z posledního utkání. To se Hostivaři podařilo hned v začátku utkání, kdy dokázali na svého soupeře rychle nastoupit. Po dobrém vstupu do utkání přišla také první branka! Při přesilové hře Hostivaře v 5. minutě prostřelil Josef Paško přesnou ranou z úhlu brankáře Třebíze Lince a B tým tak brzy vedl 1:0! Hostivařská rezerva pokračovala v dobrém tempu a to neslo své ovoce. V 9. minutě po nádherné kombinaci mezi Lukášem Krupkou, Janem Čejkou a Josefem Paškem poslední jmenovaný vstřelil svojí druhou branku v utkání a zvýšil tak na rozdíl dvou branek pro Hostivařskou rezervu! Další branku ovšem Hostivař přidat nedokázala, svého soupeře rovněž k ničemu velkému nepustila a tak po první třetině platil stav 2:0 pro domácí!

V druhé třetině Hostivař pokračovala tam, kde skončila. V 18. minutě po jednom z útoku Hostivaře prostřelil Třebízského brankáře tvrdou ranou Lukáš Krupka a Hostivař tak vedla už 3:0! V 23. minutě se dokázal poprvé prosadit i soupeř. Při přesilové hře obránce Hostivaře David Kerouš nechal balónek u Hostivařského brankáře Adama Majerníčka, ten ho včas nepokryl a toho využil hostující Hulcr, který snížil skóre utkání na 3:1. Hostivař si ovšem tříbrankové vedení vzala rychle zpět, když se přesně v 25. minutě trefil potřetí útočník Josef Paško a zaznamenal tak Hattrick! Později v utkání dostala Třebíz možnost další přesilové hry, kterou dokázal v 29. minutě využít Bednár a skóre tak bylo 4:2 ve prospěch Hostivaře. Tento stav platil během přestávky mezi druhou a třetí třetinou.

Ve třetí třetině to chvílema vypadlo, jako kdyby Hostivaři docházela pára. Třebíz se dostávala do větších šancí než doposud, branku ovšem vstřelit nedokázala. Třetí třetina tak byla především o několika vyloučeních na obou stranách. Třebíz v závěru utkání zariskovala hrou bez brankáře, ve snaze vyrovnat nepříznivý stav. Hostivař tohoto risku využila, když svojí druhou brankou v utkání zvýšil na 5:2 obránce Lukáš Krupka! Soupeř po té rezignoval ze svého náporu a výsledkem tak byla ještě šestá branka do sítě Třebíze. Brankáře hostů prostřelil v závěrečné minutě obránce Hostivaře Kryštof Svoboda! Hostivař tak porazila aktuálního lídra soutěže, napravila svojí hrůzostrašnou prohru s Rafany a i nadále zůstává v bodovém kontaktu s vrchními týmy soutěže!

V dalším zápase v rámci 2. Ligy – Střed vyzve Hostivařská rezerva na svém hřišti tým Red Wings Hrdlořezy. Utkání je náplánováno na něděli 5. listopadu se startem v 17:00!

Ohlasy po utkání

Josef Paško (Útočník HBC Hostivař) – Z dnešního zápasu mám dobrý pocit. Zafungovalo nám vše, co jsme si ať už před zápasem nebo během zápasu řekli. Utkání mělo dobré tempo, což nám vyhovovalo více než soupeři a díky tomu jsme zaslouženě brali všechny tři body. Pokud budeme v podobných výkonech pokračovat i nadále, máme šanci bojovat o vrchní příčky v ligové tabulce.

Redakce

 
 

O víkendu se uskuteční Hostivařský pohár mladších žáků!

14.6.2024

Dorost podlehl i ve druhém čtvrtfinále a sezóna pro něj končí!

14.6.2024

Starším žákům se na finálovém turnaji příliš nedařilo! Skončili čtvrtí!

13.6.2024

B tým mužů ve finále nezvítězil ani na potřetí! V regionální soutěži tak opět bere stříbro!

11.6.2024

Partneři klubu