HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
25.10.2023 Reportáž

B tým mužů obdržel krutý debakl! Od Pražských Rafanů dostal třináct branek!

Hostivařská rezerva se uprostřed týdne vypravila ke svému utkání na Palmovku, kde se v rámci 5. Kola 2. Ligy - Střed utkala s celkem Rafanů Praha, kteří ovládli loňský ročník regionové soutěže. I přes to že začátek utkání byl poměrně vyrovnán, Rafani během první třetiny vstřelili několik branek a díky tomu tak bylo o vítězi utkání brzy rozhodnuto. Nakonec Pražský soupeř uštědřil Hostivařské rezervě celkem třináct branek.

5., středa 25.10.2023

RAF

Rafani Praha

13:2

5:0, 3:0, 5:2

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 33:05 Svoboda (Přeslička), 34:47 Kočka (Jirsák, Waltr) .
Rozhodčí: Paiskr, Živný . Vyloučení: 4:10 . Využití: 4:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 15 . Střely na branku:42:18 . Průběh utkání: 9:0, 9:1, 10:1, 10:2, 13:2 .

Sestava domácích

Opalecký (Novák) - Švanda, Ruda, Průcha, Rulf - Tóth, Strejček, Jelínek, Tobiáš

Sestava hostí

Majerníček (Od 21. Paleček) - Přeslička, Kerouš, Svoboda, Petrášek, Bakoš - Minarčík, Do. Zámečník, Jirsák, Waltr, Chramosta, J.Němeček, Michálek, Kočka, Paško

Komentář k zápasu

Utkání mělo poměrně vyrovnaný začátek, držení míčku si ovšem hlídali především domácí Rafani, kteř přesto že nastoupili v početní nevýhodě, Hostivařskou rezervu jasně přehrávali ve všech směrech. V 8. Minutě otevřel skóre utkání Tóth. V 9. Minutě zvýšil na 2:0 Strejček. V 12. Minutě dali Rafani během jedné minuty hned tři branky. Za 36 vteřin nasázel Hostivařskému brankáři Majerníčkovi Hattrick hráč domácích Jelínek. Po první třetině tak Hostivařská rezerva prohrávala hned o pět branek.

V podobném duchu pokračovala i druhá třetina. Rafani dávali jednu branku za druhou. Hostivař navíc měla problém s nedisciplinovaností. V 17. Minutě zvýšil na rozdíl šesti branek Průcha. Na 7:0 zvýšil domácí Tobiáš a to znamenal konec pro Hostivařského Adama Majerníčka v brance. V té ho od 21. Minutě nahradil Jiří Paleček. Ani ten ovšem nedokázal zabránit dominanci Rafanů. V 30. Minutě zvýšil na 8:0 svojí druhou brankou Průcha. Tento stav platil i během druhé přestávky.

Ve třetí třetině se na běhu hry moc nezměnilo. V 31. Minutě vstřelil svojí druhou branku v utkání Strejček a Rafani vedli už o devět branek. Drobnou korekci zaznamenal v 34. Minutě Hostivařský Kryštof Svoboda, který svojí brankou snížil na 1:9 z pohledu Hostivaře. O zhruba třicet vteřin později ovšem vstřelil desátou branku v utkání Tobiáš. Hostivař ovšem dokázala opět snížit na rozdíl osmi branek, kdy druhou branku Hostivaře v utkání vstřelil obránce Jan Kočka. V 42. Minutě bylo skóre utkání opět o devět branek, 11:2. Branku na 12.2 dal v 43. Minutě Strejček. Poslední branka padla v čase 43:32 a zastavil se na čísle třináct. Hostivař tak neměla v utkání sebemenší nárok na body a zaznamenala tak jednu z nejvyšších porážek za posledních několik sezón.

Hostivařská rezerva bude muset na tento zápas rychle zapomenout. Už tuto sobotu ji čeká další těžký soupeř. V rámci 2. Kola Českého poháru přivítá na svém hřišti extraligový tým Ústí nad Labem. Utkání startuje v 16:30!

Redakce

 
 

O víkendu se uskuteční Hostivařský pohár mladších žáků!

14.6.2024

Dorost podlehl i ve druhém čtvrtfinále a sezóna pro něj končí!

14.6.2024

Starším žákům se na finálovém turnaji příliš nedařilo! Skončili čtvrtí!

13.6.2024

B tým mužů ve finále nezvítězil ani na potřetí! V regionální soutěži tak opět bere stříbro!

11.6.2024

Partneři klubu