HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
17.03.2024 Reportáž

B tým mužů odstartoval nadstavbu výhrou! V důrazném utkání porazil Hrdlořezy!

Hostivařský B tým mužů odstartoval v nedělní podvečer nadstavbovou část 2. Ligy – Střed. V úvodním kole přivítal na svém hřišti celek Hrdlořez. Ve velmi důrazném utkání Hostivařská rezerva brzy prohrávala, s postupem času ovšem dokázala utkání vyrovnat, a nakonec i otočit ve svůj prospěch. Konečný stav 6:1 znamená třetí výhru v řadě pro Hostivařský B tým!

NAD1, neděle 17.3.2024

HOS

Hostivař

6:1

1:1, 3:0, 2:0

RMB

Red Wings Hrdlořezy

Branky a nahrávky: 14:50 Čejka (Grepl), 17:16 Svoboda, 20:44 Waltr (Jirsák), 29:53 Čejka (Krupka, Hroch), 41:56 Hroch (Krupka, Čejka), 43:46 Mareš (Krupka, Jirsák) .
Rozhodčí: Tománek, Řešátko . Vyloučení: 3:4 . Využití: 1:0 . V oslabení: 1:0 . Diváci: 20 . Střely na branku: 33:15 . Průběh utkání: 0:1, 6:1 .

Sestava domácích

Soukup (Majerníček) - Krupka, P.Němeček, Vodehnal, Svoboda, Přeslička, Bakoš - Čejka, Chramosta, Hroch, Grepl, Vrzák, Waltr, Mareš, Jirsák, Do.Zámečník, Krejčí,

Sestava hostí

Turczyn (Folprecht) - Hochman, Tauchman, Rudolph, Hypša, Procházka, Peleška - Malina, Šípek, Málek, Šimáček, Šimon, Míšek, Dráb, Hurych, Pechatý

Komentář k zápasu

Hostivařská rezerva mužů měla vlažný vstup do utkání. Jednu z prvních chyb v Hostivařském obraném pásmu potrestal v 3. minutě hráč hostů Hochman, který prostřelil Hostivařského brankáře Soukupa. V 5. minutě dostala Hostivař šanci rychle vyrovnat skóre utkání. Po faulu hostujícího Hypšy hrála Hostivař přesilovou hru. Tu bohužel využít nedokázala. Další možnost dostala Hostivař až v 15. minutě, kde se provinil útočník Hrdlořez Pechatý. Tu po pár vteřinách využil útočník Hostivaře Jan Čejka a deset vteřin před koncem tak Hostivař vyrovnala na 1:1. Tento stav platil i během první přestávky.

Vyrovnávací branka Hostivařskou rezervu nabudila, a tak pokračovala ve svých dobrých výkonech. V 18. minutě se ke střelbě odhodlal obránce Hostivaře Kryštof Svoboda. Úvodní ránu ještě zblokoval s bolestivou grimasou hráč Hrdlořez, druhý pokus už ovšem skončil v síti a Hostivař tak šla poprvé v utkání do vedení! V 20. minutě bylo po faulu na Hostivařského útočníka Jáchyma Mareše nařízeno trestné střílení. To ovšem faulovaný aktér využít nedokázal. V 21. minutě zkusil své štěstí útočník Hostivaře David Waltr, který vyslal poměrně z dálky svou ránu, která nakonec byla i přesná, 3:1 pro Hostivař! Dobrý výkon Hostivařské rezervy pečetil po krásné kombinaci v 30. minutě svojí druhou brankou Jan Čejka! Po druhé třetině tedy vedla Hostivař už 4:1!

Ve třetí třetině Hostivař kontrolovala svůj náskok. V průběhu třetiny ho dokázala i navýšit. V 42. minutě vstřelil pátý gól Hostivaře Marek Hroch! V 43. minutě se na trestnou lavici posadil obránce Hostivaře, který se provinil vražením protihráče na hrazení. Oslabení ovšem Hostivař sehrála velmi aktivně a vytěžila z něj i branku! V čase 42:31 dal finální tečku za utkáním útočník Hostivaře Jáchym Mareš! Hostivařský B tým mužů tak na úvod nadstavbové části zvítězil 6:1 a připsal si třetí vítězství v řadě!

Ohlasy po utkání

David Waltr (Útočník HBC Hostivař) - Soupeř přijel v lepší sestavě než obvykle, přesto příliš kvality neukázal. Stejně by se dalo v úvodu utkání popsat i naše mužstvo. Po nijaké první třetině jsme udělali pár změn v sestavě a rozdíl byl viditelný. Větší dominance na hřišti i na ukazateli skóre se projevila hned ve druhé třetině a závěr zápasu už byl kontrolován z naší strany bez obtíží. Největším přetrvávajícím problémem byla nedůslednost v obraně, ze které docházelo ke zbytečným závarům před naší brankou. Naštěstí tam pak už vždy byl pozorný gólman. Ještě je hodně co zlepšovat, ale to složení týmu má určitě do budoucna potenciál.

Redakce

 
 

O víkendu se uskuteční Hostivařský pohár mladších žáků!

14.6.2024

Dorost podlehl i ve druhém čtvrtfinále a sezóna pro něj končí!

14.6.2024

Starším žákům se na finálovém turnaji příliš nedařilo! Skončili čtvrtí!

13.6.2024

B tým mužů ve finále nezvítězil ani na potřetí! V regionální soutěži tak opět bere stříbro!

11.6.2024

Partneři klubu