HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz

Zápasy - 2. LIGA, region Střed 2022/2023

Vybrat sezónu
Mladší dorost:  tým | zápasy | stats: základní část Starší žáci:  tým | zápasy | stats: základní část
Mladší žáci:  tým | zápasy | stats: základní část Přípravka:  tým | zápasy | stats: základní část
Minipřípravka:  tým | zápasy | stats: základní část MUŽI B:  tým | zápasy | stats: základní část
MUŽI C:  tým | zápasy | stats: základní část Minipřípravka - dívky:  tým | zápasy | stats: základní část
Mikropřípravka:  tým | zápasy | stats: základní část

kolodatumdomácíhosté  
1. ne 11.9.  Hostivař  Kladno 6:1 (1:0, 1:0, 4:1)
2. ne 18.9.  Defekt Třebíz  Hostivař 7:3 (1:1, 4:1, 2:1)
ČP1 st 28.9.  Red Wings Hrdlořezy  Hostivař 0:7 (0:4, 0:3, 0:0)
3. ne 2.10.  Kovo Praha  Hostivař 1:3 (0:2, 0:0, 1:1)
4. pá 7.10.  Hostivař  Rafani Praha 5:7 (3:3, 2:1, 0:3)
5. so 15.10.  Rakovník  Hostivař 8:2 (2:0, 2:2, 4:0)
6. ne 23.10.  Hostivař  Red Wings Hrdlořezy 9:0 (6:0, 2:0, 1:0)
7. čt 27.10.  Kladno  Hostivař 9:2 (2:1, 2:1, 5:0)
ČP2 ne 30.10.  Hostivař  Ježci Heřmanův Městec 3:4ss (0:1, 2:2, 1:0 - 0:0)
8. pá 4.11.  Hostivař  Defekt Třebíz 2:1p (0:0, 0:1, 1:0 - 1:0)
10. st 23.11.  Rafani Praha  Hostivař 7:2 (0:1, 3:0, 4:1)
Příp. pá 17.2.  Kovo Praha  Hostivař 6:0 (0:0, 3:0, 3:0)
11. pá 3.3.  Hostivař  Rakovník 1:2 (0:0, 1:0, 0:2)
12. ne 12.3.  Red Wings Hrdlořezy  Hostivař 3:4 (1:0, 2:2, 0:2)
13. čt 16.3.  Kladno  Hostivař 6:1 (4:0, 1:1, 1:0)
14. ne 26.3.  Hostivař  Defekt Třebíz 3:6 (1:2, 1:1, 1:3)
15. pá 31.3.  Kovo Praha  Hostivař 2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
16. ne 16.4.  Hostivař  Rafani Praha 2:7 (1:3, 1:1, 0:3)
9. pá 21.4.  Hostivař  Kovo Praha 1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
17. so 22.4.  Rakovník  Hostivař 3:2ss (1:0, 0:1, 1:1 - 0:0)
18. pá 28.4.  Hostivař  Red Wings Hrdlořezy 3:1 (0:0, 0:1, 3:0)
ČF1 so 6.5.  Defekt Třebíz  Hostivař 3:6 (1:4, 2:1, 0:1)
ČF2 ne 7.5.  Defekt Třebíz  Hostivař 3:5 (0:3, 1:1, 2:1)
ČF3 čt 11.5.  Hostivař  Defekt Třebíz 5:0 (Kontumace)
SF1 pá 19.5.  Rakovník  Hostivař 0:3 (0:2, 0:1, 0:0)
SF2 ne 21.5.  Rakovník  Hostivař 2:5 (0:0, 0:2, 2:3)
SF3 pá 26.5.  Hostivař  Rakovník 6:4 (1:0, 3:1, 2:3)
FN1 ne 4.6.  Rafani Praha  Hostivař 6:3 (2:1, 2:1, 3:1)
FN2 út 6.6.  Rafani Praha  Hostivař 4:3p (2:1, 1:2, 0:0 - 1:0)
FN3 pá 9.6.  Hostivař  Rafani Praha 3:5 (1:1, 1:3, 1:1)
 
 

Osmnáctka se vrátila z Žiliny s bronzem, šestnáctka na Slovensku neuspěla!

8.7.2024

Hráčem roku se stal Jiří Hrabár! Samotní hráči ocenili znovu Čejku!

4.7.2024

Stříbrné medaile ze Švýcarska! Český tým podlehl Kanadě v prodloužení!

30.6.2024

Nejlepším hráčem mládeže byl pro sezónu 2023/2024 vyhlášen Petr Lehner!

28.6.2024

Partneři klubu