HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
13.11.2017 Turnaje

Přípravka B čarovala v Čimicích! Ani jednou neprohrála!

Mladší tým přípravky se v uplynulém víkendu představil v Čimicích, kam se sjelo celkem šest týmů.

Šestice týmů byla rozdělena do dvou tříčlenných skupin a na každého tak čekala porce čtyř turnajových utkání. Zima byla, počasí ale jinak přálo a samotným zápasům nic nechybělo. V Čimicích se představil nejen ryze dívčí tým z Berouna, ale i nově vzniklý tým z nedalekého Proseka, Prosek Moles. Na vzájemný duel s "Krtečky" ale nedošlo. Hostivařským se totiž v základní skupině dařilo a některé akce Hostíků doslova brali dech. Ve skupině tak padlo Kovo a následně i modrý tým Keltů.

Pomyslné první místo ve skupině tak poslalo Hostivař do zápasů s domácím týmem Rebelů a Fretkami. Právě Rebelové nakonec byli největším soupeřem Hostivaře a vzájemný zápas tak skončil remízou 2:2. I holčičí tým z Berouna ale předvedl sympatický výkon a hostivařští měli co dělat, aby z vyrovnaného utkání odešli jako vítězové.

Celý turnaj provázela příjemná, přátelská atmosféra a dík patří všem, kdo se na ní podíleli.

Redakce

 
 

„Už nejsem nejmladší", směje se nejlepší hráč mládeže pro letošní sezónu!

23.6.2018

Třináctý Galavečer je minulostí! Hráčem roku je Marek Kalaš, mládežníkem opět Jan Čejka!

22.6.2018

Galavečer již potřinácté! Slavnostní zakončení sezony opět v Klubu Varta!

20.6.2018

Prague Select obhájil JTEKT Cup! Houška opět v All Stars týmu!

18.6.2018

Partneři klubu