HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
11.04.2024 Turnaje

Mladší žáci zakončili turnaj v Čimicích na třetím místě!

Na mladší žáky čekal v první dubnovou neděli další, v pořadí třetí kvalifikační turnaj. Uskutečnil se tentokrát v Čimicích a soupeři v základní skupině byli Hostivaři domácí Rebelové a Nové Strašecí.

Lukáš Strapina (trenér HBC Hostivař) - Na kvalifikační turnaj jsme odjížděli bez kanonýra Tomáše Kvasničky, přesto ale s velkým očekáváním na dobrý výsledek a především předvedenou hru. Do utkání s Rebely jsme nevstoupili šťastně. Prohráli jsme s lepším týmem na hřišti, což dokazuje jeho střelecká převaha. Celý zápas jsme se trápili a nebyli schopni nebezpečně vystřelit. Ohrozit brankáře jsme nebyli schopni ani ve dvou přesilovkách. Špatný výkon jsme si částečně přenesli i do druhého utkání proti Novému Strašecí, ve kterých pouhých sedm střel na bránu znamenalo prohru 2:3. Skupinu jsme zakončili na posledním místě a tým byl před čtvrfinálovým duelem psychicky dole. Přesto se nakonec dokázal na soupeře z Pardubic naburcovat a důležitým faktorem byla podpora z řad rodičů, kteří dorazili až na odpolední program a stali se šestým hráčem na hřišti. Pardubice jsme po výborném výkonu porazili 5:2. Tým působil jako vyměněný a předváděl svou hru. Vyslali jsme 23 střel a jednalo se rozhodně o naše nejlepší vystoupení na turnaji. V semifinále jsme nastoupili opět proti Rebelům, kteří měli téměř pětihodinovou pauzu. Do zápasu jsme nevstoupili špatně, po první polovině jsme ale prohrávali 0:1. V té druhé jsme udělali v krátkém sledu dvě chyby a o osudu duelu bylo rozhodnuto. Zápas o třetí místo, ve kterém se již projevila obrovská únava, jsme dotáhli proti Novému Strašecí k vítězství 4:1. Třetí místo je tak nakonec úspěchem, odehráli jsme pět náročných utkání. Klobouk dolů za nasazení a bojovnost až do konce turnaje. Obrovské díky patří našim fanouškům, které mít od rána, tak jsme herně i výsledkově dopadli určitě lépe.

Redakce

 
 

„Všechny jarní zápasy byly kvalitní", těší trenéra juniorů po vyřazení z play-off!

20.5.2024

Starší žáci mají po výhře nad Kertem jistotu závěrečných turnajů sezóny!

19.5.2024

B tým mužů zvítězil i ve druhém semifinále! O postup do finále zabojuje za týden v Rakovníku!

19.5.2024

B tým mužů urval první semifinálový zápas! V prodloužení porazil Rakovník

18.5.2024

Partneři klubu