HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
02.05.2024 Turnaje

Mladší žáci A se představili na půdě Tygrů! Domů odjížděli s vyrovnanou bilancí!

V neděli vyrazilo áčko mladších žáků na venkovní tour, tentokráte do Mladé Boleslavi a opět s jinou brankářskou dvojicí. V sestavě se poprvé zjevil i další novic, přípravkář Tadeáš Havlík.

Lukáš Strapina (trenér Hostivaře) - Do prvního zápasu proti pražskému rivalovi z Čimic, jsme nastoupili s cílem vrátit soupeři nedávné dvě porážky z regionálního a kvalifikačního turnaje). Zápas, který byl herně i střelecky vyrovnaný a bez faulů, se zlomil až ve třetí třetině, kde jsme soupeři přidali dva góly a zvítězili zaslouženě 8.4. Diváci se bavili a viděli i dva třígólové střelce, Kubu Mellena a kapitána Petra Svobodu.

Do druhého zápasu proti domácí Mladé Boleslavi jsme nastoupili s gólmanem Šimonem Neubauerem, který dostal poprvé šanci zachytat si za A tým. I díky jeho výbornému výkonu jsme po dvou třetinách prohrávali pouze 0:1. Do třetí třetiny jsme nastoupili v brance s Jirkou Absolonem. Bohužel po několika individuálních chybách a nízké produktivitě jsme nakonec prohráli 0:4 se soupeřem, který nebyl jednoznačně lepší.

Pozitivem z turnaje je, že máme viditelně dalšího kvalitního gólmana pro turnaje mladších žáků. Zapracovat musíme především na zlepšení přechodu směrem dopředu, zejména rychlost zpracování míčku a jednoduchost řešení herních situací, což nám stále dělá problém. Těšíme se na příští domácí turnaj, kde chceme opět bavit hrou.

Redakce

 
 

Mladší žáci získali Hostivařský pohár! Kvasnička s Mellenem v AllStars!

17.6.2024

O víkendu se uskuteční Hostivařský pohár mladších žáků!

14.6.2024

Dorost podlehl i ve druhém čtvrtfinále a sezóna pro něj končí!

14.6.2024

Starším žákům se na finálovém turnaji příliš nedařilo! Skončili čtvrtí!

13.6.2024

Partneři klubu