HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
01.05.2024 Turnaje

Minipřípravka si na jaře poprvé zahrála doma! Zaznamenala dvě výhry!

V neděli 28.dubna se minipřípravka, poprvé v jarní části sezóny, představila doma. Domácí do turnaje postavili dva týmy a utkali se s Rebely, Kertem a Mladou Boleslaví.

Během turnaje panovalo teplé letní počasí. Přesto kluci a holky trávili přestávky mezi zápasy na trampolínach a skákacím hradu, který náš klub pro turnaj obstaral. Energie vynaložená na skákací kreace sice mnoha hráčům v závěru turnaje chyběla, ale děti se v tomto věku mají také bavit a hrát si. Každý tým odehrál čtyři zápasy a tentokrát nedošlo na vzájemný zápas hostivařských týmů. Oba domácí týmy se předvedly v slušném světle. Modrý tým zaznamenal 2 výhry a to nad Kertem a modrým týmem Rebelů. Bílý tým sice výhru nezaznamenal, nicméně k úspěchu chybělo v několika zápasech jenom více klidu při zakončení.

Příští kolo regionálního přeboru je naplánováno na neděli 12.května. Toto ale vynecháme, jelikož si ve stejném termínu budeme užívat třídenního kondičního soustředění v Peci pod Sněžkou. Vynahradíme si to o týden později účastí na turnaji regionu východ v Přelouči.

Turnajová sestava:

Modrý tým: Beneda - Coufal, Chýle, Chýlová, Matějka, Paletová, Šamberger, Svoboda, Votrubec

Bílý tým: Kramar - Stoulil, Zavadil, Sejtko, Holeček, Křemen, Florian, Voráček, Šmídl

Komentář trenéra (Borek Coufal): Kluci a holky si dnešní turnaj určitě užili. Teplé počasí a množství atrakcí v našem areálu se sice podepsalo na naší energii v závěru turnaje, ale podobná zábava k turnajům nejmladších kategorií patří. Výsledkově jsme se sice moc nepředvedli, to ale příliš neřeším.

Redakce

 
 

Mladší žáci získali Hostivařský pohár! Kvasnička s Mellenem v AllStars!

17.6.2024

O víkendu se uskuteční Hostivařský pohár mladších žáků!

14.6.2024

Dorost podlehl i ve druhém čtvrtfinále a sezóna pro něj končí!

14.6.2024

Starším žákům se na finálovém turnaji příliš nedařilo! Skončili čtvrtí!

13.6.2024

Partneři klubu