HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
16.04.2024 Turnaje

Mladším žákům se na Kladně dařilo! V napínavém duelu porazili i Kladno!

Týden po turnajové akci v Čimicích čekal tentokrát na mladší žáky A výjezd na Kladno, kde je krom domácím Rysů čekalo i "béčko" Keltů!

Lukáš Strapina (trenér HBC Hostivař)Týden po kvalifikačním turnaji jsme vyrazili do Kladna, na regionální turnaj. První zápas s Kelty Beroun měl pomalejší rozjezd. Mít přesnější a zejména tvrdší koncovku, mohlo skóre skončit vyšším rozdílem, vzhledem k počtu 30 střel. Zápas jsme vyhráli jednoznačně 3:0, předváděli jsme naši hru z podzimu. Do druhého zápasu jsme nastoupili s velkým nadšením a bouřlivou atmosférou. Avšak již po 20 sekundách jsme prohrávali. Skóre se měnilo na obou stranách po celou první třetinu. Důležitá byla druhá třetina, kterou jsme bohužel většinu odehráli v oslabení ve čtyřech, krátce i ve třech. Gól jsme však nedostali! Naopak jeden přidali. Ve vyrovnaném zápase jsem byli nakonec šťastnější. Ve třetí třetině jsme v závěru přidali gól do prázdné brány. Atmosféra byla napjatá nejen na hřišti, ale i na střídačce a zejména v hledišti. Utkání průběhem připomínalo zápas play off. Byl to náš nejlepší jarní výkon. Přesto budeme nadále trénovat v plném nasazení. Díky patří našim FANS.

Redakce

 
 

„Všechny jarní zápasy byly kvalitní", těší trenéra juniorů po vyřazení z play-off!

20.5.2024

Starší žáci mají po výhře nad Kertem jistotu závěrečných turnajů sezóny!

19.5.2024

B tým mužů zvítězil i ve druhém semifinále! O postup do finále zabojuje za týden v Rakovníku!

19.5.2024

B tým mužů urval první semifinálový zápas! V prodloužení porazil Rakovník

18.5.2024

Partneři klubu