HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
19.02.2024 Preview

B tým mužů se chystá na jarní část sezony! Na úvod se utká v souboji Pražských rezerv!

Hostivařský B tým se stejně jako všechny ostatní kategorie chystá na druhou část letošní sezony. Na úvod jara ji čeká souboj Pražských rezerv, kdy na Palmovce vyzve B tým Kova Praha!

Hostivařská rezerva mužů se během podzimní části potýkala s výkony, jako na houpačce. V Českém poháru došla do 2. Kola, kde ji vystavilo stopku Extraligové Ústí nad Labem. V lize naopak dlouho držela vrchní příčky, ale po špatných výkonech v závěru podzimu přezimovalo Hostivařské béčko na 5. místě ze sedmi. Během devíti zápasů získala mužská rezerva celkem 14 bodů a na první příčku ztrácí aktuálně 7 bodů. Vše je tedy směrem k jarní části otevřené.

Rezerva Hostivaře měla před startem jarní části odehrát jedno přípravné utkání, kdy měla na svém hřišti přivítat prvoligový tým HBC Tygři Mladá Boleslav. Bohužel utkání bylo soupeřem zrušeno a tak Hostivařskou rezervu čeká až ostrý ligový vstup. B tým na jaře čekají poslední tři utkání ze základní části, poté bude rozlosována šesti kolová nadstavba, která určí finální umístění. Po konci nadstavby sehraje šest nejlepších celků play-off. První dva týmy postoupí rovnou do semifinále, zbylé čtyři si to rozdají ve čtvrtfinále.

Hostivařská rezerva mužů odstartuje ligové jaro v pátek 23. února zápasem na Palmovce, kde se utká s mužskou rezervou Kova Praha. Utkání odstartuje v 19:00. První ligové domácí utkání odehraje B tým o týden později, konkrétně v neděli 3. března proti Rafanům Praha. Úvodní buly tohoto utkání bude vhozeno v 17:00.

Rozpis B týmu mužů

Redakce

 
 

Mikropřípravka opět v akci! Na domácím turnaji se představila trojice hostivařských týmů!

23.4.2024

Starší žáci porazili ústeckou Elbu! Do nadstavby tak postupují z druhého místa!

23.4.2024

Dorost z výjezdu do Opavy přivezl tři body!

23.4.2024

A tým ve druhém čtvrtfinále těsně padl Karviné! Série bude pokračovat příští týden na půdě soupeře!

22.4.2024

Partneři klubu