HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
02.05.2024 Preview

A tým o víkendu vstoupí do extraligového semifinále! V něm se utká s Pardubicemi!

Hostivařský A tým vstoupí tento víkend poprvé v historii do semifinále Crossdock Extraligy hokejbalu. V něm se utká se svým loňským přemožitelem v podobě Pardubic! Dokáže Hostivař oplatit východočechům vrátit loňskou čtvrtfinálovou porážku a postoupit do Extraligového finále?

Pardubice se po základní části Crossdock Extraligy hokejbalu umístili na 7. místě se ziskem 31 bodů. Ve čtvrtfinále play-off narazili východočeši na tým Ústí nad Labem. Přesto, že Pardubice nebyly v této sérii favorité, po výsledcích 4:3 po nájezdech, 4:1 a 3:2 překvapivě postoupili v nejkratší možné době do semifinále. Nejproduktivnějším hráčem Pardubic v play-off je útočník Nicolas Langr, který během třech utkáních zaznamenal 5 kanadských bodů za tři branky a dvě asistence.

Hostivař čekal po vítězství v základní části celek Karviné. V úvodním utkání této série si Hostivař s chutí zastřílela a po výhře 8:3 nedopustila žádné překvapení a šla v sérii do vedení. Druhé utkání už překvapení mělo, zařídil ho obránce Karviné, který pár vteřin před koncem zápasu vstřelil branku na 4:5 a vyrovnal tak stav celé série. Série se tak přesunula na půdu soupeře. Ve třetím utkání Hostivař urvala těsné vítězství 3:2 a získala tak matchball. Ten dokázala o den později využít a po vítězství 4:3 postoupila poprvé v klubové historii do extraligového semifinále. Nejproduktivnějším hráčem Hostivaře v play-off je útočník Jan Čejka. Na svém kontě má za čtyři zápasy celkem 12 kanadských bodů za pět branek a sedm asistencí. Díky těmto číslům je aktuálně neproduktivnějším hráčem celého play-off.

Poslední vzájemné utkání mezi Hostivaří a Pardubicemi se odehrálo v březnu letošního roku, kdy Hostivař Pardubicím podlehla v domácím utkání výsledkem 3:4. Zároveň se oba týmy potkali loni v rámci čtvrtfinálové série, kde Pardubice ve třech utkáních ukončili Hostivaři sezonu.

Semifinálová série odstartuje v sobotu 4. května se startem v 11:00. Druhé utkání je naplánováno na neděli 5. května s totožným startem v 11:00. V Hostivařském areálu se návštěvníci budou moct těšit na mnoho nových aktivit. Na místě bude možné si zakoupit točené pivo z místního Pivovaru Hostivar či si zasoutěžit během přestávek mezi třetinami. Dorazte Hostivař podpořit v historicky prvním semifinále!

Program semifinálové série:

Redakce

 
 

Mladší žáci získali Hostivařský pohár! Kvasnička s Mellenem v AllStars!

17.6.2024

O víkendu se uskuteční Hostivařský pohár mladších žáků!

14.6.2024

Dorost podlehl i ve druhém čtvrtfinále a sezóna pro něj končí!

14.6.2024

Starším žákům se na finálovém turnaji příliš nedařilo! Skončili čtvrtí!

13.6.2024

Partneři klubu