HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
17.11.2023 Preview

A tým přivítá na svém hřišti Kladno! Oplatí Hostivař Středočechům poslední ligovou porážku?

Již zítra přivítá Hostivařský A tým na svém hřišti v rámci 12. kola Crossdock Extraligy hokejbalu celek Kladna, které dosud jako jediné našlo recept na vedoucí Hostivař. Podaří se Áčku ubránit domácí hřiště a vrátí Kladnu poslední ligovou porážku?

Kladno v letošním extraligovém ročníku patří opět mezi nejlépe hrající týmy. Aktuálně mu v tabulce patří 4. místo se ziskem 22 bodů. V posledním utkání se Kladno týden zpět vypravilo na půdu Ústí nad Labem. Ve vyrovnaném utkání ovšem nestačila na Ústeckou Elbu a po prohře 3:4 tak Kladno nepřivezlo ze severu Čech ani bod. Nejproduktivnějším hráčem týmu je aktuálně útočník Milan Schnaubelt. Na svém kontě má za 11 utkání 18 bodů za osm branek a deset asistencí. Díky tomu mu v tabulce celkové extraligové produktivity patří 4. místo.

Hostivař se opět veze na vítězné vlně. Po posledních čtyřech vítězstvích patří v Hostivaři v tabulce i nadále 1. místo se ziskem 30 bodů. V posledním utkání přivítala Hostivař na své půdě Pardubický Svítkov, který dokázala porazit výsledkem 5:3. Nejproduktivnějším hráčem Hostivaře zůstává i nadále útočník Jan Čejka, který za 9 zápasů nasbíral 21 bodů za dvanáct branek a devět asistencí. I nadále je Jan Čejka jak nejlepším střelcem, tak i nejproduktivnějším hráčem celé soutěže.

K poslednímu vzájemnému utkání mezi Hostivaří a Kladnem došlo naposledy 8. října, kdy Hostivař padla na půdě Středočechů 2:4. Pro Hostivař se tehdy jednalo o první a dosud také poslední ligovou porážku.

Utkání 12. Kola Crossdock Extraligy hokejbalu mezi těmito celky je naplánováno na sobotu 18. listopadu. Úvodní buly bude vhozeno přesně v 11:00. Přijďte podpořit Hostivař v boji a další body proti náročnému soupeři!

Redakce

 
 

O víkendu se uskuteční Hostivařský pohár mladších žáků!

14.6.2024

Dorost podlehl i ve druhém čtvrtfinále a sezóna pro něj končí!

14.6.2024

Starším žákům se na finálovém turnaji příliš nedařilo! Skončili čtvrtí!

13.6.2024

B tým mužů ve finále nezvítězil ani na potřetí! V regionální soutěži tak opět bere stříbro!

11.6.2024

Partneři klubu