HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
22.02.2024 Preview

A tým čeká pikantní start jarní části! Na domácím hřišti přivítá v Pražském derby Kert Park Praha!

Hostivařský A tým čeká úvodní zápas v rámci jarní části Crossdock Extraligy hokejbalu. V sobotní dopoledne přivítá na svém hřišti obhájce extraligové trofeje, tým HC Kert Park Praha. Dokáže Hostivař navázat na svojí vítěznou vlnu z podzimu?

Kert Park Praha se i v aktuálním ročníku Crossdock Extraligy hokejbalu nachází na a vrchních extraligových pozicích. Během zimní přestávky přezimoval na celkovém 2. místě se ziskem 29 bodů. V posledním podzimním utkání nastoupil Pražský Kert Park koncem listopadu na půdě Ústecké Elby, které podlehl výsledkem 1:3. Nejproduktivnějším hráčem týmu je útočník Radomír Vaněk, který během třinácti zápasů nasbíral celkem 19 bodů za osm branek a jedenáct asistencí. V tabulce extraligové produktivity mu patří celkové 4. místo.

Hostivař během zimní přestávky poprvé ve své historii přezimovala na 1. místě Extraligové tabulky se ziskem 36 bodů. V posledním extraligovém utkání se vydala na půdu Plzně, kterou dokázala porazit výsledkem 5:3. Během zimní přestávky Hostivař absolvovala náročnou zimní přípravu, během které sehrála celkem tři přípravné zápasy. V prvním utkání si Hostivař nejprve poradila s Dobřany, které porazila 4:1. V následném dvojutkání porazila Hostivař Slovenský celek Ružinovu Bratislava výsledky 3:1 a 2:1 po prodloužení. Nejproduktivnějším hráčem A týmu je útočník Jan Čejka. Na svém kontě má za jedenáct utkání celkem 26 bodů za čtrnáct branek a dvanáct asistencí. V extraligových statistikách je prozatím nejproduktivnějším hráčem a také nejlepším střelcem celé soutěže.

Poslední vzájemné utkání mezi Hostivaří a Kert Parkem se odehrálo v září loňského roku, kdy se Hostivař vypravila na půdu svého Pražského soupeře. Na jeho hřišti předvedla výborný výkon a soupeře porazila vysoko 7:1.

Šlágr úvodního jarního kola Extraligy hokejbalu mezi těmito týmy je naplánován na tuto sobotu 24. února se startem v 11:00! Přijďte podpořit Hostivař v boji o první místo a úspěšný start do druhé části sezony!

Redakce

 
 

O víkendu se uskuteční Hostivařský pohár mladších žáků!

14.6.2024

Dorost podlehl i ve druhém čtvrtfinále a sezóna pro něj končí!

14.6.2024

Starším žákům se na finálovém turnaji příliš nedařilo! Skončili čtvrtí!

13.6.2024

B tým mužů ve finále nezvítězil ani na potřetí! V regionální soutěži tak opět bere stříbro!

11.6.2024

Partneři klubu