HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Tygři Mladá Boleslav HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz

Junioři ztratili dvoubrankové vedení a s Kelty padli!

2:5

2:0, 0:2, 0:3

KEL

Kelti 2008

Branky a nahrávky: 8:24 Bár (Nestrojil, Smetana), 9:39 Hradil (Trajer, Martinec) .
Rozhodčí: Volkán, Pečený . Vyloučení: 3:4 . Využití: 0:2 . V oslabení: 0:1 . Diváci: 43 . Střely na branku: 31:19 . Průběh utkání: 2:0, 2:5 .

Soukup (Drahoš) - Dvořák, Höfner, Martinec, Matějka, Městka, Zámečník - Absolon, Bár, Houška, Hradil, Maali, Michek, Mikšovský, Nestrojil, Prager, Smetana, Trajer

Koudela (Mašek) - Hipča, Hrubý, Slánský, Smejkal, Babka, Buroň, Černý, Drsek, Hasal, Havel, Krbec, Macák, Šlechta, Váca

Marek Hroch (asist. trenéra) - Velmi těžký zápas proti kvalitnímu soupeři. Od začátku se hrál dynamický, tvrdý a atraktivní hokejbal, který se výsledkově vyvíjel našim směrem. Bohužel ve druhé třetině soupeř srovnal a my nebyli schopni odpovědět. Ve třetí třetině jsme si nechali dát gól v oslabení a zápas se definitivně zlomil v prospěch Keltů. Je to velká škoda takto ztratit dobře rozehraný zápas, protože výhra s takovým soupeřem by jistě byla cenná.