HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
12.11.2017 Reportáž

Ústí nad Labem mladší žáky přehrálo! Střelecky se prosadil pouze Lehner a Maali!

Jako dalšího soupeře Hostivaře přivál los do Čimic tým Ústí nad Labem a protože je letošní soutěž mladších žáků více jak vyrovnaná, očekával se i tentokrát tuhý boj.

9.kolo, neděle 12.11.2017

HOS

Hostivař

2:4

0:1, 1:2, 1:1

UNL

Ústí n. Labem

Branky a nahrávky: 22:32 Lehner (Maali), 33:57 Maali (Lehner) .
Rozhodčí: Vaňourek, Jirsák . Vyloučení: 2:2 . Využití: 0:1 . V oslabení: . Diváci: 51 . Střely na branku: 19:27 . Průběh utkání: 0:3, 2:3, 2:4 .

Sestava domácích

Knotek (od 13.Drahoš) - Zámečník, Olišar, Mikšovský, Mikšovský, Houška, Lehner, Maali, Stoulil, Bezpalec, Štamfest, Nestrojil, Smetana, Bauer

Sestava hostí

Buneš (Vondruška) - Angr, Ciprian, Černý, Doucha, Hůja, Kerner, Kincl - Klíma, Kocourek, Koza, Lejček, Matušík, Růžička, Urbánek, Vyhlídal, Wedrich, Hanzalík

Komentář k zápasu

Ústecká Elba přijela do Čimic v početné sestavě a už v samotném úvodu dala na zřetel, že to tentokrát Hostíci nebudou mít snadné. První část nabídla vyrovnanou podívanou kdy každý chvilku tahal pilku, do vedení šli ale hosté, když se střelou z dálky prosadil Lejček. Hostivař ze sedmi střel nezužitkovala ani jedinou a do kabin se tak šlo s jednobrankovou ztrátou.

Od druhé části už byli aktivnější hosté a za svou střeleckou převahu brzy sklízeli i gólové úspěchy. Brankář Marek Drahoš se sice v úvodu druhé části dvakrát vyznamenal, na přesilovkou bombu Vyhlídala ale nestačil a ústečtí tak vedli 2:0. Na rozdíl tří branek posléze zvýšil Hůja a s hostivařskými to vypadalo bledě. Hosté byli v prostředním dějství mnohem nebezpečnějším týmem a po zásluze se dostal do více jak nadějného vedení. V závěru třetiny vykřesal jiskřičku naděje Petr Lehner, který protiútok podél mantinelu zakončil přesnou střelou nad rameno brankáře.

I ve třetí části stříleli především hosté, ke spokojenosti domácích fandů ale často nepřesně. Opět se zaskvěl i brankář Drahoš, který v leže hasil několik dobrých příležitostí Elby. Gólově ale zahřmělo na druhé straně a tentokrát to byl Maali, který dopravil v předbrankovém prostoru míček za čáru a uhňal těsto na pořádné drama. To se ale nakonec nekonalo! Už po necelé minutě vrátil dvoubrankové vedení hostům nikým nehlídaný Angr a dal tak utkání definitivní podobu.

Hostivař podlehla dalšímu ze silných soupeřů 2:4 a čeká na poslední ligový duel podzimu, který se ale odehraje až za dva týdny, v Novém Strašecí.

Redakce

 
 

Osmnáctka se vrátila z Žiliny s bronzem, šestnáctka na Slovensku neuspěla!

8.7.2024

Hráčem roku se stal Jiří Hrabár! Samotní hráči ocenili znovu Čejku!

4.7.2024

Stříbrné medaile ze Švýcarska! Český tým podlehl Kanadě v prodloužení!

30.6.2024

Nejlepším hráčem mládeže byl pro sezónu 2023/2024 vyhlášen Petr Lehner!

28.6.2024

Partneři klubu