25.03.2022 Reportáž

Třetí třetina rozhodla! Favorit si body sebrat nenechal!

V páteční večer byla v plánu předehrávka dalšího kola extraligy, ve které Hostivař hostil tým favorizovaného Kert Parku.

19.kolo, pátek 25.3.2022

KER

Kert Park Praha

6:4

1:2, 2:2, 3:0

Branky a nahrávky: 5:03 Vosátka (Dušák, Čejka), 6:04 Kucharčík (Hroch), 28:14 Vaniš, 28:57 Čejka (Muchka, Davídek) .
Rozhodčí: Pečený, Danylec . Vyloučení: 5:4 . Využití: 2:0 . V oslabení: 0:1 . Diváci: 90 . Střely na branku: 26:33 . Průběh utkání: 0:2, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4, 6:4 .

Mikl (Varga) - Blaško, Dejneka, Kovárník, Novák, Peschout, Rozenberg, Šperl - Danko, Fejfar, Jágr, Kruček, Kruček, Lhota, Lhota, Postulka, Suchánek, Vaněk, Wróbel, Zvonek

Štoural (Novotný) - Čápek, Dušák, Konečný, Kubeš, Macek, Morrison, Muchka, Novotný - Čejka, Davídek, Hroch, Krupka, Kucharčík, Malina, Píša, Urbanec, Vaniš, Vosátka

V první gólové příležitosti se zjevil až v páté minutě hostivařský Malina, domácí brankář ale ještě odolal. Kapituloval ale záhy, když Vosátka doklepl od plexiskla odraženou střelu Dušáka! Ještě veseleji pak bylo na hostující střídačce přesně za minutu! Hrochovo nastřelení z úhlu šikovně tečoval Kucharčík a bylo to 2:0 ve prospěch Hostivaře! Domácí tým je ale plný zkušených hráčů a bylo zřejmé, že ani dva inkasované góly ho nepoloží. Ještě v závěru první třetiny snížil z hole Fejfara!

Po první části vedoucí hostující celek navíc musel v úvodu druhého dějství ze všech sil odolat početní výhodě Kert Parku. Zadařilo se, v další přesilovce se už ale domácí nemýlili a začínalo se od nuly! Hostivař byla vyloučena ještě v závěru prostřední části a skóre se tentokrát měnilo dokonce dvakrát! Daniel Vaniš nejdříve všechny překvapil přesnou střelou k tyči Miklovi branky, Šperl ale posléze vyslal bombu od mantinelu a bylo to 3:3! Ani to ale nebylo vše! I Čejka přetavil svůj švih v další gól a Hostivař tak i po druhé části vedla, 4:3!

Od domácích se v poslední patnáctiminutovce čekal velký tlak! Nejdříve se ale museli bránit hostivařské přesilovce, ve které se tentokrát vyznamenal domácí brankář Mikl, který svůj tým udržel pouze v minimální ztrátě. Přesilovku si poté zahrál i domácí tým, ani on se ale z gólu neradoval! Gól nepřidala ani Hostivař a tak zkušený domácí výběr trestal! Ve čtyřicáté minutě vyrovnal po vybídnutí od Danka Jiří Kruček! Po chybě v obranném pásmu poté naklopil misky vah na stranu domácích Tomáše Wróbel, který se dostal z úhlu až před Štourala a zkušeně zavěsil! Šestý gól Kert Parku zanedlouho přidal nejproduktivnější hráč soutěže, Dalimil Zvonek a jak se později ukázalo, jeho branka byla v duelu poslední. Hostivařští v závěru ještě tlačili, i díky další početní výhodě, ke zdramatizování už se ale nepropracovala a z Lužin odjela s prázdnou, po výsledku 4:6!

Mikropřípravka opět v akci! Na domácím turnaji se představila trojice hostivařských týmů!

23.4.2024

Dorost z výjezdu do Opavy přivezl tři body!

23.4.2024

A tým ve druhém čtvrtfinále těsně padl Karviné! Série bude pokračovat příští týden na půdě soupeře!

22.4.2024

B tým mužů zvítězil po šesté v řadě! Zápas proti Rezervě Kova Praha rozhodly až nájezdy!