HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
27.11.2021 Reportáž

Junioři zakončili podzim další výhrou a přezimují v čele!

K poslednímu utkání základní části vyrazili junioři Hostivaře do Brna, čelit poslednímu, ale rozhodně ne nekvalitnímu týmu Buldoků. Ti si museli už dopoledne poradit s bílým soupeřem v podobě sněhové nadílky, plochu ale dokonale připravili a mohlo se jít hrát...

14.kolo, sobota 27.11.2021

BRN

HbK Brno

2:3

1:0, 0:3, 1:0

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 17:22 M.Hnyk (Ferfecki), 20:02 Svoboda (Ježdík, Vrzák), 22:55 Lehner (Ježdík) .
Rozhodčí: Prudík, Vokurka . Vyloučení: 3:6 . Využití: 1:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 0 . Střely na branku: 27:37 . Průběh utkání: 1:0, 1:3, 2:3 .

Sestava domácích

Šťastný - Jankůj, Kliment, Krejska, Raušer, Zemen, Foršt, Havránek, Ištoková, Kimmel, Lošťák, Staněk, Toman, Vlach, Zemen

Sestava hostí

Paleček - Ježdík, Svoboda, Š.Hnyk, Houška - Ferfecki, M.Hnyk, Jirsák, Lehner, Malysz, Prager, Trávníček, Vrzák

Komentář k zápasu

Ve vyrovnané první partii přesto oběma týmům znesnadňoval pohyb kluzký povrch, oba brankáři se přesto museli činit a byl to hostivařský Paleček, který z nich jako první inkasoval, když se v přesilovce prosadil domácí Zemen.

Ve druhém dějství začalo sněžit a zřejmě i proto, že je valná část družiny trenéra Grepla milovníky horských radovánek, začalo se dařit i gólově. V osmnácté minutě nejdříve vyrovnal v početní výhodě Matěj Hnyk a za necelé tři minuty překlopil misky vah na stranu Hostivaře Kryštof Svoboda, který ke konci podzimní části chytil doslova střeleckou slinu! Třetí gól pak na sebe nenechal dlouho čekat a tentokrát byl šťastným střelcem další z dorostenců, Petr Lehner, který prostřelil už méně šťastného brankáře Šťastného. Další z nabídnutých přesilovek už sic využita nebyla, Pražané přesto trávili druhou přestávku o poznání spokojeněji.

Domácí se ale rozhodně nehodlali vzdát a ve třetí periodě mohli snížit, proti byl ale pozorně chytající Paleček. Ten neinkasoval ani v oslabení, ve kterém se navíc s osobním desetiminutovým trestem pakoval na trestnou jindy pruhovaný Jakub Jirsák. Buldoci se přesto kontaktního gólu dočkali a byl to šikovný Toman, nejproduktivnější hráč domácích, který jim dal možnost bojovat o vyrovnání. To se ale nakonec, i s přispěním soupeřova vyloučení v závěru, nekonalo! Junioři Hostivaře tak snaživého soupeře porazili těsně, leč přece, 3:2!

Ohlasy po utkání

Petr Lehner (střelec vítězné branky, útočník HBC Hostivař) - Za mě dobré utkání, které se sice nehrálo v nejlepších povětrnostních podmínkách, ale přesto bylo kvalitně odehrané a odbojované až do konce. Hrál jsem se svými spoluhráči z dorostu Matějem a Jonášem, s kterými si už v lajně dlouhodobě rozumíme. Také jsem rád, že se mi povedlo vstřelit rozhodující branku. Do Prahy vezeme důležité tři body a to je hlavní.

Redakce

 
 

Dorostenci si zahrají eXcellent League!

18.1.2022

„Můj cíl je vyhrávat a tak by to mělo být", hlásí Sebastian Němec z mladších žáků!

12.1.2022

Startuje zimní příprava všech hostivařských týmů!

2.1.2022

„Jestli jsem obstál? To nedokáži posoudit sám", říká Jan Čejka po prvním kempu reprezentace mužů!

19.12.2021

Partneři klubu