HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Tygři Mladá Boleslav HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
29.09.2024 Reportáž

Hostivař otočila duel v Ústí nad Labem v poslední třetině!

A tým Hostivaře se týden po neúspěšném vystoupení v Pardubicích vydal ne sever Čech, do Ústí nad Labem. Elbě se zatím rozhodně nedaří dle představ a možná i proto vletěla do utkání jako uragán.

4., sobota 28.9.2024

UNL

Ústí n. Labem

4:7

2:1, 1:2, 1:4

Branky a nahrávky: 12:17 Kucharčík (Ilušák, Markytán), 20:30 J.Vaniš (Markytán), 23:26 Čejka (Hrabár, Pražák), 33:32 J.Vaniš (Hrabár, Markytán), 36:32 Kucharčík (Hroch, Čejka), 42:39 Hrabár (Čejka, Markytán), 43:55 Markytán (Čejka, Hroch) .
Rozhodčí: Hrubý, Koskuba . Vyloučení: 5:3 . Využití: 0:1 . V oslabení: 0:1 . Diváci: 68 . Střely na branku: 23:33 .

Banda (Koudelka) - Kastner, Kučera, Michajličenko, Poláček, Popluhar, Sedláček, Čaloun, Červinka, Kapusta, Kocourek, Kurty, Macek, Škurla, Soukup, Stupka, Zicho

Drahoš (Štoural) - Číž, Dušák, Hrabár, Ilušák, Markytán, Zámečník - Čejka, Ferfecki, Grepl, Hroch, Kucharčík, Lehner, Mikšovský, Pátek, Pražák, D.Vaniš, J.Vaniš

Už v úvodu šesté minuty vedla 2:0 a stav se neměnil ani přes to, že Hostivař hrála v prvních deseti minutách dvě přesilové hry. Ke snížení pak paradoxně přišlo ve vlastním oslabení, po pětiminutovém trestu Lehnera. Úspěšným střelcem byl Samuel Kucharčík.

Dvoubrankové vedení si ale domácí vzali brzy zpět, přesněji pouhých šest vteřin po úvodním vhazování druhého dějství, když se prosadil Zicho. V jednadvacáté minutě ale znovu snížil Jiří Vaniš a tři minuty po něm vyrovnal Čejka.

Soukup v úvodu třetí části vrátil vedení na stranu Elby, byla to toho dne ale poslední domácí radost. Jiří Vaniš nejdříve v přesilovce srovnal a v sedmatřicáté minutě, přesně tři minuty po druhé trefě kapitána, dostal Pražany poprvé do vedení Samuel Kucharčík, pro kterého to byl taktéž druhý gólový zářez. Uklidňující šestou trefu měl v závěru utkání na svědomí Jiří Hrabár, tu definitivní tečku ale dal duelu další z obránců, Jaromír Markytán, který v utkání zapsal pět kanadských bodů.

Hostivař zvítězila 7:4 a v dalším víkendu přivítá na domácím hřišti extraligového nováčka, Tygry Mladá Boleslav.

Starší žáci brali v Berouně pouze bod! V nájezdech střelce nenašli!