HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
29.04.2022 Preview

Utkání pravdy je tu! Protáhne Hostivař na domácím hřišti čtvrtfinálovou sérii s Kladnem?

Hostivař postoupila ve své první kompletní sezóně v nejvyšší soutěži do vytouženého play-off, ve čtvrtfinálové sérii ale prohrává s favorizovaným Kladnem 0:2 a pokud se nechce se sezónou rozloučit, musí vyhrát!

Série se stěhuje do Hostivaře a očekává se tuhá bitva s dobrou diváckou kulisou, ale i kamerou o2 Sport TV za zády! Ano, třetí čtvrtfinálový duel mezi domácí Hostivaří a Kladnem můžete sledovat od 10,55 na této televizní stanici. Mnohem raději Vás ale pochopitelně uvidíme přímo v hokejbalovém areálu, kde Hostivař hraje o všechno. Třetí prohra s favoritem by znamenala pro A tým konec sezóny!

Ten se dostal coby stále nováček do vyřazovacích bojů v nejvyšší soutěži poprvé. V základní části skončil na sedmém místě, jeho sok z Kladna na druhém. I proto je papírový favorit jasný! Mladý hostivařský výběr ale kouše a rozhodně se nehodlá vzdát. Připomeňme, že ve svých řadách má například dvojici naprosto jedinečných juniorů, Samuela Kucharčíka a Jana Čejku, kteří už v letošní sezóně Extralize hokejbalu střelecky dominovali a oba se prosadili i v prvních čtvrtfinálových utkáních, a to i přesto, že jsou pod trvalým drobnohledem soupeře. Ten v sérii po domácích výhrách 4:1 a 8:2 vede dva nula!

V brance Hostivaře by měl opět nastoupil další z odchovanců hostivařského hokejbalu, Václav Štoural, kterému sice poslední zápas nevyšel podle představ, v sezóně ale patřil tradičně k oporám svého týmu a v sobotu bude jistě připraven!

Utkání proti již tradičně silnému Kladnu, které má ve svých řadách několik reprezentantů, startuje v sobotu v 11 hodin! A všechny domácí příznivce žádáme: dorazte v bílo-žlutém a buďte dalším z našich hráčů na hřišti!

Redakce

 
 

Junioři vstoupili do čtvrtfinále vítězně! O postupu mohou rozhodnout už doma!

17.5.2022

Minipřípravka si na dalším domácím turnaji připsala čtyři vítězství!

16.5.2022

Úspěšné předkolo! Junioři si ve čtvrtfinále play-off zahrají se Svítkovem!

11.5.2022

Mužská rezerva vyrovnala čtvrtfinálovou sérii s Třebízí!

9.5.2022

Partneři klubu