HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
18.07.2020 Aktuální zprávy

Starší žáci vstoupí do nové sezóny i s novým realizačním týmem!

Odchodem ročníku 2005 do dorostu a posunutím 2007 z mladší kategorie, se soupiska starších žáků Hostivaře pro novou sezónu výrazně obměnila! Tým navíc dostává na povel i nový realizační tým!

O dvacetičlennou skupinu hráčů, kterou obohatí i dvě nové tváře, se spolu s Janem Němcem postará i trenér Martin Drahota, který do Hostivaře přichází z TJ Kovo Praha. Oba se v současné době společně starají i o výběr Prahy do 13 let, který mnozí znají pod názvem Prague Select. V Hostivaři tak na svou spolupráci naváží.

Ačkoliv je Martin Drahota novicem mezi trenéry Hostivaře, mnozí už ho dobře znají i z letních tréninkových kempů. I přesto jsme se ho tři týdny před startem letní přípravy kategorie zeptali na tři obligátní otázky...

Martine, předně vítej v Hostivaři a vysvětli, jak si se mezi námi objevil?

Tak nějak jsem se tu zjevil (směje se). No... s dětmi, trenéry a rodiči už jsem se znal ze vzájemných zápasů, výběru U13 i spolupráce na soustředěních a příměšťácích. Ve finále jsem neodolal několikaletému vábení předsedy (směje se).

Když se řekne HBC Hostivař, co tě jako první napadne?

Super kolektiv... a asi ještě ambice!

Stačil si se už s novým týmem starších žáků poznat? Co od spolupráce s ním očekáváš?

Jak už jsem říkal, někteří ti kluci mi prošli rukama už v U13 a s větší částí jsme se už seznámili na příměšťáku. Myslím, že jsme si sedli. A co očekávám? Hlavně chuť, hladovost a radost z předvedené hry!

Redakce

 
 

Od pondělí 23.11. opět trénujeme v omezeném režimu!

21.11.2020

„Hostivař beru jako moji druhou rodinu", říká kapitán B týmu mužů Petr Němeček!

19.11.2020

„Nejvíce mě v poslední době baví běh", říká přípravkář Kryštof Kolář!

17.11.2020

„Bohužel nám chybí zkušenosti, ale ty přijdou časem", říká obránce A týmu Filip Macek!

16.11.2020

Partneři klubu