HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
18.07.2020 Aktuální zprávy

Starší žáci vstoupí do nové sezóny i s novým realizačním týmem!

Odchodem ročníku 2005 do dorostu a posunutím 2007 z mladší kategorie, se soupiska starších žáků Hostivaře pro novou sezónu výrazně obměnila! Tým navíc dostává na povel i nový realizační tým!

O dvacetičlennou skupinu hráčů, kterou obohatí i dvě nové tváře, se spolu s Janem Němcem postará i trenér Martin Drahota, který do Hostivaře přichází z TJ Kovo Praha. Oba se v současné době společně starají i o výběr Prahy do 13 let, který mnozí znají pod názvem Prague Select. V Hostivaři tak na svou spolupráci naváží.

Ačkoliv je Martin Drahota novicem mezi trenéry Hostivaře, mnozí už ho dobře znají i z letních tréninkových kempů. I přesto jsme se ho tři týdny před startem letní přípravy kategorie zeptali na tři obligátní otázky...

Martine, předně vítej v Hostivaři a vysvětli, jak si se mezi námi objevil?

Tak nějak jsem se tu zjevil (směje se). No... s dětmi, trenéry a rodiči už jsem se znal ze vzájemných zápasů, výběru U13 i spolupráce na soustředěních a příměšťácích. Ve finále jsem neodolal několikaletému vábení předsedy (směje se).

Když se řekne HBC Hostivař, co tě jako první napadne?

Super kolektiv... a asi ještě ambice!

Stačil si se už s novým týmem starších žáků poznat? Co od spolupráce s ním očekáváš?

Jak už jsem říkal, někteří ti kluci mi prošli rukama už v U13 a s větší částí jsme se už seznámili na příměšťáku. Myslím, že jsme si sedli. A co očekávám? Hlavně chuť, hladovost a radost z předvedené hry!

Redakce

 
 

„Motivuje mne nominace na Světový pohár", říká odhodlaně dorostenec Petr Lehner!

3.8.2020

A tým vstoupí do letní přípravy! V Mostu se utká proti výběru Masters ČR!

31.7.2020

Mladší žáci B - „Nová sezóna přináší pro každého z nás novou výzvu", říká trenér Jiří Vaniš!

29.7.2020

„Nikdy jsem neměl malé sebevědomí, naším cílem musí být play-off", říká Jan Čejka!

27.7.2020

Partneři klubu