HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
12.10.2017 Turnaje

Přípravkové týmy si daly opět dostaveníčko v Čimicích!

Přípravkové týmy si v uplynulou neděli daly opět dostaveníčko v pražských Čimicích, kde se utkaly s domácím týmem Rebelů, Mladou Boleslaví a Kert Parkem. A jak utkání hodnotili samotní trenéři týmů?

David Fišer (trenér přípravky A) - Sobotní turnaj byl velmi povedený. Kvalitní soupeři, napínavé zápasy, diváci si určitě přišli na své. Jediné co mě mrzí byl náš první zápas. Hřiště klouzalo a my se nedokázali přizpůsobit. Nevadí mi prohrát, ale fakt, že nejsme schopni pořádně vystřelit a bojíme se, mě zaskočil a s kluky tak budeme na našich slabinách pracovat. Hrát na mokrém plastu je pro nás prostě zatím problém.

Martin Přeslička (trenér přípravky B) - Příjemná sobota. Dokonce i počasí po úvodním deštíku začalo spolupracovat. Odehráli jsme několik kvalitních zápasů a viděli mnoho hezkých kombinací i individuálních akcí. Za mě tedy spokojenost. Jen sestavu jsme měli krapet početnější, ale to zkusím pro příště vymyslet lépe. Alespoň jeden turnaj odehráli všichni kluci pohromadě.

Redakce

 
 

„Už nejsem nejmladší", směje se nejlepší hráč mládeže pro letošní sezónu!

23.6.2018

Třináctý Galavečer je minulostí! Hráčem roku je Marek Kalaš, mládežníkem opět Jan Čejka!

22.6.2018

Galavečer již potřinácté! Slavnostní zakončení sezony opět v Klubu Varta!

20.6.2018

Prague Select obhájil JTEKT Cup! Houška opět v All Stars týmu!

18.6.2018

Partneři klubu