HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
29.03.2024 Turnaje

Mladší žáci "A" se představili v Berouně! Kelty přehráli, proti Rebelům selhali v koncovce!

Mladší žáci "A" se tentokrát vypravili do Berouna, kde čelili domácímu áčku Keltů a také soupeři z Čimic, Rebelům. V brance poprvé dostal příležitost teprve devítiletý Matouš Přívratský.

Komentář trenéra (Lukáš Strapina) - Do Berouna jsme odjížděli mírně oslabeni díky marodce, s myšlenkou otestovat soudržnost týmu a dát příležitost dalším mladým, z širšího kádru, a to především v brankovišti, kde nastoupil Matouš Přívratský. V prvním utkání jsme s přehledem přehráli domácí Kelty, kdy soupeř skóroval jen díky nešťastným chybám v našem brankovišti. Do druhého utkání proti Rebelům jsme vstoupili velmi nešťastně a již ve druhé minutě jsme prohrávali o dvě branky. Zápas byl jinak herně vyrovnaný, soupeře jsme dokonce dokázali v první části na tři minuty zavřít v obranném pásmu a prostřídali všechny lajny, bohužel jsme ale tlak nedokázali přetavit v gól. Zápas skončil prohrou 1:6, když nás zradila koncovka. Velké díky patří našim fans, kteří se i za nepříznivého stavu snažili hráče vybudit alespoň ke vstřelení gólu.

Redakce

 
 

„Všechny jarní zápasy byly kvalitní", těší trenéra juniorů po vyřazení z play-off!

20.5.2024

Starší žáci mají po výhře nad Kertem jistotu závěrečných turnajů sezóny!

19.5.2024

B tým mužů zvítězil i ve druhém semifinále! O postup do finále zabojuje za týden v Rakovníku!

19.5.2024

B tým mužů urval první semifinálový zápas! V prodloužení porazil Rakovník

18.5.2024

Partneři klubu