HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
25.04.2024 Reportáž

Junioři ztratili dobře rozehraný zápas s Plzní v samotném závěru!

Dalším soupeřem byl v nevlídném sobotním dopoledni pro juniory tým Mečounů, který se oklepal z méně úspěšného vstupu do elitní jarní skupiny a v posledních utkáních bodoval!

Elite, sobota 20.4.2024

HOS

Hostivař

3:4ss

0:0, 1:1, 2:2

PLZ

Plzeň

Branky a nahrávky: 23:41 Bár (Hradil), 33:19 Ilušák (Vrzák, Hradil, 38:11 Mikšovský (Zámečník) .
Rozhodčí: Jonák, Havelka . Vyloučení: 4:3 . Využití: 1:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 73 . Střely na branku: 35:29 . Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:3, 3:4

Sestava domácích

Drahoš (Soukup) - Dvořák, Höfner, Ilušák, Matějka, Městka, Munk, Zámečník, Bár, Ferfecki, Grepl, Houška, Hradil, Maali, Malysz, Mikšovský, Prager, Vrzák

Sestava hostí

Kočka (Růžička) - Beneš, Dobrý, Krejčí, Matoušek, Remeš, Štulc, Koc, Kopal, Král, Kučera, Malý, Němčák, Obr, Popp, Procházka, Slezák

Komentář k zápasu

V první třetině hráli prim brankáři a skóre se neměnilo! Až ve dvacáté minutě ho otevřel hostující Slezák, který překonal Drahoše.

Ještě ve druhém dějství naštěstí přišlo vyrovnání a byl to Jakub Bár, který po nahrávce dalšího dorostence, Filipa Hradila, nemilosrdně zavěsil.

Rozhodnutí tak mohla přinést až závěrečná část, do které mnohem lépe vstoupili domácí. Skvělou individuální akcí nejdříve dostal Hostivař poprvé do vedení Dominik Ilušák a když v čase 38:11 přidal v přesilovce třetí gól Michal Mikšovský, vypadalo to s šancemi hostivařských nadějně. Po zranění hostujícího borce se hra na delší dobu přerušila a jak se později ukázalo, na domácí soubor to nemělo vůbec blahý vliv.

Mečouni bojovali do roztrhání a padesát vteřin před koncem základní hrací doby snížil Štulc. Opaření domácí čelili dalšímu tlaku i v dalších vteřinách a brzy tahali další míček z branky! Matoušek poslal utkání do prodloužení.

V tom branka nepadla a protože v samostatných nájezdech uspěl jen střelec posledního plzeňského gólu, museli se domácí smířit se ztrátou dobře rozehraného utkání a ziskem pouhého bodu.

redakce

 
 

Mladší žáci získali Hostivařský pohár! Kvasnička s Mellenem v AllStars!

17.6.2024

O víkendu se uskuteční Hostivařský pohár mladších žáků!

14.6.2024

Dorost podlehl i ve druhém čtvrtfinále a sezóna pro něj končí!

14.6.2024

Starším žákům se na finálovém turnaji příliš nedařilo! Skončili čtvrtí!

13.6.2024

Partneři klubu