HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
22.03.2024 Turnaje

Přípravce se na domácím hřišti dařilo! Zaznamenala tři výhry!

V sobotu 16.března odehrála přípravka první turnaj jarní části regionálního přeboru. V domácím areálu se postupně utkala s Tygry z Mladé Boleslavi, bílým týmem Rebelů a na závěr sehrála dvojzápas s modrým týmem Rebelů. Kromě zmiňovaných týmů se turnaje zúčastnil ještě domácí dívčí tým posílený o dva borce z klučičího týmu.

První zápas s Boleslaví byl kvalitní a velmi vyrovnaný, nicméně domácí byly živější a střelecky úspěšnější. Ve druhém zápase proti mladšímu týmu Rebelů, tvořeným převážně šikuly z minipřípravky, domácí velmi rychle několikrát skórovali, nicméně v dalším průběhu zápasu i Rebelové ukázali, že to s oranžovým míčkem umí a dokázali několikrát překonat hostivařské brankáře. Po přibližně hodinové pauze vyplněné především konzumací skvělé svačinky od pořadatelského týmu a sportovními aktivitami, které domácí areál nabízí, byl na programu dvojzápas se starším modrým týmem Rebelů. A byl to bez diskuze sportovní vrchol turnaje. Týmy si nedarovali ani centimetr plastového povrchu a diváci mohli sledovat velmi kvalitní přípravkový hokejbal. K vyrovnanému průběhu přispěla i dohoda trenérů, kteří proti sobě důsledně nasazovali rovnocenné formace. Pro úplnost je třeba doplnit, že v prvním zápase těsně zvítězili Rebelové, zatímco v druhém domácí Hostivař.

Nejlepším hráčem resp. hráčkou byla vyhlášená Terka Nestrojilová.

Sestava Hostivaře: Pačes / Přívratský - Burian, Mellen, Nestrojilová, Čech, Pretz, Coufal, Maškarinec, Žižka, Musil

Komentář trenéra (Borek Coufal): Turnaj se nám celkem vydařil. Předvedli jsme spoustu krásných akcí, gólových střel a zkušeně proměněných trestných střílení. na druhou stranu tam bylo hodně okének v obraně a neochoty vracet se na vlastní polovinu bránit. Pochválit musím i oba brankáře, kteří byli oporou týmu.

Redakce

 
 

Mikropřípravka opět v akci! Na domácím turnaji se představila trojice hostivařských týmů!

23.4.2024

Starší žáci porazili ústeckou Elbu! Do nadstavby tak postupují z druhého místa!

23.4.2024

Dorost z výjezdu do Opavy přivezl tři body!

23.4.2024

A tým ve druhém čtvrtfinále těsně padl Karviné! Série bude pokračovat příští týden na půdě soupeře!

22.4.2024

Partneři klubu