HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
12.11.2021 Preview

Poslední domácí zápas podzimu je tu! Do Hostivaře přijede Most!

V pražské Hostivaři uvidíme v sobotu poslední domácí zápas našeho A- Týmu v podzimní části sezóny! Osmá HBC Hostivař má po jedenácti zápasech dvanáct bodů stejně jako TJ Snack Dobřany.

Nejlepším kanonýrem Hostivaře je momentálně Samuel Kucharčík, který si v jedenácti zápasech připsal již jedenáct branek a určitě bude chtít přispět dalšími. Nejlepším nahrávačem Hostivaře je zatím Radim Štěpáník se sedmi asistencemi. Domácí si určitě po posledním nevydařeném zápase v Pardubicích budou chtít spravit chuť!

V tom bude stát Pražanům Most, který se nyní nachází na čtvrtém místě tabulky se ziskem 21 bodů. Mezi opory týmu v této sezóně patří Leoš Gerlich, který má po 270 minutách úspěšnost zákroků 93,8% a bezpochyby také Tomáš Chyba, který v devíti zápasech získal celkem 10 kanadských bodů a je neproduktivnějším hráčem Mostu. V posledním zápase Mostečtí padli s Kert Parkem 4:2 a určitě nebudou chtít z Prahy odjíždět znovu s prázdnou.

Utkání začne v 11 hodin dopoledne, tak si přijď zafandit i ty!

Tomáš Fic

 
 

A tým dostal na závěr podzimu devět branek v Karviné!

28.11.2021

Junioři zakončili podzim další výhrou a přezimují v čele!

27.11.2021

Junioři na vítězné vlně! Po Svítkovu přehráli i Ježky!

24.11.2021

Dorost v posledním utkání podzimu rozdrtil Rebely 13:1!

22.11.2021

Partneři klubu