HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
11.04.2019 Turnaje

Opravdové jaro je tu! Přípravka B se představila na Palmovce!

Krásné jarní počasí přivítalo další turnaj přípravek na pražské Palmovce. Hostivařská Přípravka B dorazila k tomuto měření sil se značně pozměněným kádrem, nicméně ve velmi dobrém rozmaru, který ji tentokrát vydržel až do konečného hvizdu.

V prvním klání se hostivařským borcům postavil tým Kovo Praha. Natěšení Hostíci na soupeře vlétli a po velmi slušném výkonu zvítězili jednoznačně 7-2. Za zmínku stojí zcela jistě hattrick Petra Vysokého a první přípravkový gól pro, věkem ještě minipřípravkáře, Kubu Mellena. V dresu soupeře zaslouží zcela jistě velkou pochvalu brankář, který předváděl místy až neuvěřitelné zákroky.

Trenéry neoblíbenou pauzu přečkalo mužstvo relativně v klidu a s neobvyklým odhodláním nastoupilo i do druhého utkání, které proti nim postavilo Tygry z Mladé Boleslavi. Hrálo se velmi bojovné utkání, při kterém měli většinu času převahu hráči z Mladé Boleslavi. Ondra Coufal v brance hostivařského mužstva se měl co ohánět a i díky obětavosti a bojovnosti hráčů v poli se mu podařilo uhájit čisté konto a cennou remízu 0-0, která se v hokejbale moc často nevidí.

Dalším silným protivníkem bylo mužstvo z Mostu. Utkání se odehrávalo ve velmi podobném duchu jako to předchozí. Rozdíl byl jen v tom, že mosteckým hráčům se přeci jen podařilo vstřelit jednu branku. Hostíci ani jednu, ze svých několika málo šancí, nevyužili a konečný výsledek utkání vypadal opět fotbalově. Tentokrát 0-1.

Posledním zápasem turnaje bylo tradiční a oblíbené derby s Krtky z Proseka. Utkání nabídlo zajímavou podívanou ve velmi dobré atmosféře, kterou vytvářeli především neúnavní fanoušci Krtků. Hostivařské mužstvo dokázalo odpovědět na první branku soupeře a po gólech Filipa Martince a Prokopa Janšty šlo dokonce do vedení. Filip zaznamenal svůj první gól v kariéře, pro minipřípravkáře Prokopa to byl první gól v kategorii přípravek. Krtci ovšem nesložili zbraně a dokonale dokázali využít narůstající únavy hostivařských hráčů. Do konce zápasu stříleli branky pouze oni a konečný výsledek vyzněl jasně v jejich prospěch. 2-6 z pohledu znavené hostivařské družiny.

Jiří Vaniš (trenér HBC Hostivař) - Z našeho pohledu se jednalo o vcelku zdařilý turnaj. Líbil se nám přístup kluků na hřišti i mimo něj, což u nás nebývá úplnou samozřejmostí. Zapracovat musíme na fyzické zdatnosti, tam máme dlouhodobě velké mezery.

Redakce

 
 

Už se to blíží! Informace k letnímu soustředění mládeže!

24.6.2019

„Myslím, že jsem týmový hráč", říká Danny Olišar z mladších žáků!

23.6.2019

Mládežník roku: „Tahle cena je pro mě třešničkou na dortu za úspěšnou sezónu!"

22.6.2019

Z gauče až do reprezentace! Tomáš Keprt si v závěru sezóny vybral svou odměnu!

21.6.2019

Partneři klubu