HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
29.09.2017 Turnaje

Minipřípravka zapojila nové tváře a vyrazila bojovat na půdu Tygrů!

K prvnímu turnaji v nové sezóně odcestovali nejmenší Hostíci do Mladé Boleslavi, kde odehráli čtveřici zápasů. Soupeřem jim byla dvojice výběrů z Kladna a domácí Tygři.

Ti zkušenější vzali pod svá křídla pochopitelně i kluky, pro které byl turnaj na půdě Tygrů první zápasovou štací. Na výhru to tentokrát nestačilo, hostivařští ale nastříleli celkem třináct branek, ve dvou utkáních odešli jen těsně poraženi a za své výkony se rozhodně stydět nemuseli. Napínavá byla především utkání ve skupině proti modrému týmu Kladna a posléze i proti mladoboleslavským Tygříkům, kdy rozhodoval jen jediný rozdílový gól.

Na ploše dostalo dostatečný prostor všech jedenáct borců, kteří se už teď jistě těší na další z turnajů, který se uskuteční v neděli 15.října.

Redakce

 
 

„Už nejsem nejmladší", směje se nejlepší hráč mládeže pro letošní sezónu!

23.6.2018

Třináctý Galavečer je minulostí! Hráčem roku je Marek Kalaš, mládežníkem opět Jan Čejka!

22.6.2018

Galavečer již potřinácté! Slavnostní zakončení sezony opět v Klubu Varta!

20.6.2018

Prague Select obhájil JTEKT Cup! Houška opět v All Stars týmu!

18.6.2018

Partneři klubu