HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
14.06.2024 Turnaje

O víkendu se uskuteční Hostivařský pohár mladších žáků!

Už tuto sobotu startuje prvním utkáním Hostivařský pohár mladších žáků, který přivítá pětici týmů z různých koutů republiky! Pořadatelskou Hostivař doplní Plzeň, Brno, Blatná a slovenský Zohor.

Pohár zahájí duel Hostivaře s Plzní a ať zápas dopadne jakkoliv, oba celky se zcela určitě těší i na večerní opékačku buřtů.

Ten hlavní program ale odstartuje v neděli! Hostivařští to v sobotu večer tedy nebudou moci se zábavou přehánět, už v 9,30 totiž nastoupí proti Brnu! No a Praha s Brnem, to bývá parádní podívaná ve všech sportovních odvětvích. Do turnaje pak vstoupí i Blatná se slovenským Zohorem, který je jediným mezinárodním účastníkem, Plzeň se pořádně vyspí v nedalekém kempu a od 11,20 vyzve Brno!

Hostivařský pohár nabídne celkem 10 napínavých duelů a vyhlášení je naplánováno zhruba na šestou hodinu podvečerní.

Účastníci se mohou pochopitelně těšit i na vyžití mimo zápasy samotné! Areál jim nabídne další sportovní možnosti, ale například i herní zónu s airhockeyem, stolním hokejem či fotbálkem. Otevřeno pochopitelně hlásí i oblíbený kiosek, který Vás namlsá uzeninou či hermelínem z grilu, nebo sendvičem s kuřecími nugetami, či hovězím burgerem v domácí briošce.

Hostivařský pohár táhne a mladší žáci prahnou po pořádné podpoře! Přijďte pobejt!

Redakce

 
 

Osmnáctka se vrátila z Žiliny s bronzem, šestnáctka na Slovensku neuspěla!

8.7.2024

Hráčem roku se stal Jiří Hrabár! Samotní hráči ocenili znovu Čejku!

4.7.2024

Stříbrné medaile ze Švýcarska! Český tým podlehl Kanadě v prodloužení!

30.6.2024

Nejlepším hráčem mládeže byl pro sezónu 2023/2024 vyhlášen Petr Lehner!

28.6.2024

Partneři klubu