HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
04.07.2024 Aktuální zprávy

Hráčem roku se stal Jiří Hrabár! Samotní hráči ocenili znovu Čejku!

Závěr sezóny patřil i vyhlášení nejlepších hráčů sezóny! Hráčem roku se stal obránce extraligového A týmu, Jiří Hrabár, samotní hráči pak znovu po roce ocenili jako nejužitečnějšího hráče Hostivaře Jana Čejku, který dostal 27% všech hlasů.

Jirko, máš za sebou náročný závěr sezóny, dlouhou Extraligovou sérii a Mistrovství světa ve Švýcarsku, kde jste také brali stříbrné medaile. Jak s krátkým odstupem, těsně po návratu ze Švýcarska, uplynulou sezónu hodnotíš?

Sezónu hodnotím celkově velmi kladně. S klukama jsme si skvěle sedli nejen jako spoluhráči, ale i jako kamarádi, což dělá hodně. Myslím, že za druhá místa v obou případech se nemusíme vůbec stydět, jen je to teď ještě trochu “hořkosladké”... O to víc, že nás pokaždé dělilo od vítězství tak málo.

V době konání Mistrovství světa jsi byl i vyhlášen novým Hráčem roku Hostivaře, pro sezónu 2023/2024. Slyšel jsi vůbec někdy o této klubové ceně, která tvé jméno navždy zařadí na putovní trofej, mezi nejlepší hráče Hostivaře?

Popravdě jsem o této ceně slyšel poprvé až ve chvíli, kdy mi kluci sdělili, že jsem v anketě o ni. Myslel jsem si, že osobní ohodnocení v Hostivaři nemilosrdně ovládá Honza Čejka, takže jsem si nedělal velké ambice. O to více mě to posléze potěšilo a velmi si toho vážím.

Sezóna je za Vámi, jak budeš trávit letní měsíce a už si přemýšlel o tom, kudy budou směřovat tvé další hokejbalové kroky?

V létě bych si rád dal pauzu a věnoval se trochu více přítelkyni, na kterou jsem během sezóny neměl tolik času. Poté bych rád zůstal věrný oběma týmům, za které jsem hrál doposavad a došel si s Hostivaří pro vytoužený titul z extraligy. V Hostivaři jsem nadmíru spokojený.

HRÁČ ROKU

1. místo / Jiří Hrabár

2. místo / Jan Čejka

3. místo / Tomáš Kudela

4. místo / Samuel Kucharčík

5. místo / Václav Štoural

NEJUŽITEČNĚJŠÍ HRÁČ DLE HRÁČŮ

Jan Čejka

CENA TRENÉRA "A" TÝMU

Samuel Kucharčík

CENA TRENÉRA "B" TÝMU

Adam Majerníček

Redakce

 
 

Osmnáctka se vrátila z Žiliny s bronzem, šestnáctka na Slovensku neuspěla!

8.7.2024

Hráčem roku se stal Jiří Hrabár! Samotní hráči ocenili znovu Čejku!

4.7.2024

Stříbrné medaile ze Švýcarska! Český tým podlehl Kanadě v prodloužení!

30.6.2024

Nejlepším hráčem mládeže byl pro sezónu 2023/2024 vyhlášen Petr Lehner!

28.6.2024

Partneři klubu