HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
26.10.2018 Turnaje

Minipřípravka si dala dostaveníčko v Boleslavi! Týmové výkony trenéra potěšily!

Mladá Boleslav přivítala v neděli 21.října účastníky dalšího turnaje přeboru minipřípravek. Turnaje se kromě dvou našich týmů zúčastnili pražští Rebelové, domácí Tygři a také nový tým libereckých Lišek.

Hostíci museli opět improvizovat na brankářském postu, jelikož tentokrát chyběli všichni tři brankáři. Nakonec celý turnaj odchytali Patrik Grundza a Kuba Janičko. Oba si branku osahali již na minulém turnaji v Berouně a tyto zkušenosti se hned projevily. Oba zachytali výborně a velkou měrou přispěli k výborné bilanci čtyř výher a dvou porážek, nepočítáme-li vzájemný zápas, na který bohužel opět došlo.

Oba týmy dokázaly porazit jak domácí Tygry, tak liščata z Liberce. Mladší B tým sice vždy jenom o gól, ale i to se počítá. Naopak ani jeden z týmů nedokázal vyzrát na Rebely z Čimic. Starší a zkušenější A tým byl velmi blízko, když ještě 80 vteřin před koncem vedl. Závěr zápasu se však úplně nepovedl.

Borek Coufal (trenér HBC Hostivař) - Turnaj se nám určitě povedl. Bylo to bojovné a týmové, moc se mi to líbilo. Oba zaskakující brankáři zachytali výborně. Mrzí snad jenom zbytečná prohra s Rebely po výborně rozehraném zápasu.

Redakce

 
 

Moc chyb! Junioři padli s Kert Parkem gólem v závěru!

25.3.2019

Tříbodový Vrzák a skvělá hra starších žáků! Strašecí v odvetě padlo!

24.3.2019

Mladší žáci dostali výprask na Kladně, utkání s Kelty je odloženo!

22.3.2019

Starší žáci deklasovali Kovo! Houška oslavil třinácté narozeniny čtyřmi góly!

22.3.2019

Partneři klubu