HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
17.01.2024 Turnaje

Minipřípravka měla o víkendu napilno! Odehrála hned dva turnaje!

Hráči hostivařské minipřípravky zatím absolvovali všechny tréninky zimní přípravy v tělocvičnách. To se však změnilo o víkendu 13.-14.ledna, kdy hráči absolvovali hned 2 turnaje. Sobotní turnaj v Pardubicích byl plánovaný už od listopadu. Když ale před Vánoci přišla nabídka na další turnaj z Plzně, nešlo ji odmítnout. Nicméně dva turnaje za jediný víkend není pro hostivařsku minipřípravku, vzhledem k šíři hráčského kádru, žádný problém a kluci se těšili na převážně nové neznámé soupeře.


Sobota 13.1.
- Pardubice, nafukovací hala TCV

V Pardubicích hostivařskou minipřípravku přivítala příjemně vytopená hala a přátelská atmosféra. Hrálo se na 2x8 minut čistého času a na rozdíl od turnajů v našem regionu, bez pískaných střídání po minutovém intervalu. Především mladší kluci měli se střídáním za hry z počátku problémy, ale rychle si zvykli. Žádný problém neměli kluci, kteří již mají zkušenosti z turnajů přípravky. V rámci turnaje kluci odehráli tři kvalitní, vyrovnaná utkání. Nejprve dokázali porazit Piráty z Hradce Králové a poté nejtěsnějším rozdílem také Svítkov Stars. Nestačili pouze na domácí tým HBC Pardubice. Pardubice také byly jediný tým, se kterým se v této sezóně nejednalo o první setkání.

Sestava: Beneda - Coufal, Havlíček, Kramar, Křemen, Stoulil, Veverka, Vošvrda, Zavadil

Neděle 14.1. - Plzeň, Precol aréna

V rámci budování týmové soudržnosti vyrazila minipřípravka do Plzně autobusem společně s přípravkou, která zde paralelně hrála svůj turnaj. Tentokrát se hrálo na 2x12 minut hrubého času a pískala se střídání. Podobně jako v sobotu na kluky (a holku) čekaly tři zápasy - dva s neznámými soupeři a jeden s nám velmi dobře známým Kladnem. A podobně jako v sobotu minipřípravka opět zaznamenala dvě výhry a jednu prohru. Turnaj minipřípravka zahájila pěkným zápasem s Kladnem, kdy jsme bohužel tahali za kratší konec. V zápasech proti dalším soupeřům - Plzni a Písku to naopak byla Hostivař, kdo udával tempo zápasů. Přestávek mezi zápasy tým využil k hlasité podpoře přípravky s tím, že při svých zápasech byla minipřípravka naopak hlasitě povzbuzována staršími kamarády z přípravky.

Sestava: Kramar / Stoulil - Coufal, Chýle, Chýlová, Sejtko, Šmídl, Vošvrda, Votrubec, Zavadil, Kramar / Stoulil

Komentář trenéra (Borek Coufal) - Vydařený sportovní víkend a parádní zpestření zimní přípravy. Na turnaje jsme nejeli s žádnými přehnanými očekáváními, přeci jenom jsme ve fázi přípravy, kdy se věnujeme spíše pohybovým dovednostem a hokejky kluci moc nevidí. Poznali jsme nové soupeře, nastříleli jsme spoustu gólů a oba turnaje jsme si skvěle užili. Pořadatelům obou turnajů děkujeme za pozvání.

Redakce

 
 

O víkendu se uskuteční Hostivařský pohár mladších žáků!

14.6.2024

Dorost podlehl i ve druhém čtvrtfinále a sezóna pro něj končí!

14.6.2024

Starším žákům se na finálovém turnaji příliš nedařilo! Skončili čtvrtí!

13.6.2024

B tým mužů ve finále nezvítězil ani na potřetí! V regionální soutěži tak opět bere stříbro!

11.6.2024

Partneři klubu