HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
03.06.2024 Aktuální zprávy

Mikropřípravka opět doma! Díky Keltům měla opět možnost hrát!

Mikropřípravka žehrá na nedostatek soupeřů, v tuto sobotu tak byla ráda za ochotu berounských Keltů, kteří v rámci turnaje minipřípravek v Hostivaři do Prahy dorazili a nejmenší Hostíci si tak mohli zahrát alespoň dvojici zápasů.

Desetičlennému komandu z Prahy 15 se v úvodním utkání dařilo a nastřílelo čtrnáct branek. Vítězně skončil i druhý zápas, který už byl ale po převelení dalšího z šikulů ke starší kategorii, o poznání vyrovnanější. Nejlepším hráčem neděle byl vyhlášen Matoušek Hájek.

Ondřej Novák (trenér týmu) - Kluci se v poslední době výrazně zlepšili! Máme lepší pohyb, mnozí už si dovolí kličkou přejít přes hráče, snaží se nahrávat a přesněji v šancích zakončují. Věřím, že si mikropřípravka ještě bude mít možnost v této sezóně zahrát proti některému soupeři.

Redakce

 
 

Mladší žáci získali Hostivařský pohár! Kvasnička s Mellenem v AllStars!

17.6.2024

O víkendu se uskuteční Hostivařský pohár mladších žáků!

14.6.2024

Dorost podlehl i ve druhém čtvrtfinále a sezóna pro něj končí!

14.6.2024

Starším žákům se na finálovém turnaji příliš nedařilo! Skončili čtvrtí!

13.6.2024

Partneři klubu