HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
25.07.2020 Aktuální zprávy

Jedna z priorit! Minipřípravka na podzim přivítá nové tváře!

Poslední roky v částečném provozu hokejbalové Koma Areny se výrazně podepsaly i na členské základně u nejmenších kategoriích Hostivaře a klub tak čeká v podzimních měsících jedna z dalších výzev!

Příliv nových Hostíků je nutný a pro hokejbalovou Hostivař se stal jednou z hlavních priorit pro podzimní měsíce, které, věřme, výrazným způsobem znovu nenaruší pandemie Covidu19.

Klub směřuje své kroky k četným náborovým akcím, které bude v dalších týdnech i hojně propagovat. Tým minipřípravky, ve kterém se po loňské sezóně mohl z Ceny trenérů radovat malý šikula Vojtěch Holý (na snímku), je tradičně přihlášen do regionálního přeboru této věkové kategorie a čeká ho tak opět série turnajových akcí ve formátu 3+1.

I realizační tým pro sezónu 2020/2021 zůstal ve stejném složení a trenér Martin Přeslička se tak těší na nové tváře, na které, po změně, čekají tréninky v pondělky a středy, od 16 hodin odpoledne.

Týmu minipřípravky se pochopitelně týká tradičně i letní soustředění, kterým 9. srpna započne přípravu na novou hokejbalovou sezónu. Chybět nebude ani Vojta Holý...

Vojto, jak si se k hokejbalu vůbec dostal a čím tě oslovil?

Od mala mě bavila hokejka. A jednou před naší školou stál Vašek Štoural a rozdával letáky na hokejbal, tak jsem řekl rodičům že bych ho chtěl zkusit hrát. Taťka zavolal trenérům a mohl jsem přijít na trénink. Hnedka jsem si mohl zahrát s klukama a bylo to príma, moc mě to bavilo, hlavně hra z hokejkou a trenéři byli fajn, proto jsem se rozhodl chodit na tento sport.

Co tě na hokejbalu nejvíc baví a už si přemýšlel, čeho by si v něm chtěl dosáhnout?

Hokejbal mě baví celkově, ať atletické tréninky tak i práce s hokejkou a asi nejvíc turnaje. Taky to že jsme s klukama dobrej tým a našel jsem tu nové kamarády. Budu se snažit abych to dotáhnul co nejdál, vím že je to moc velká práce, ale hokejbal mám moc rád.

Redakce

 
 

„Motivuje mne nominace na Světový pohár", říká odhodlaně dorostenec Petr Lehner!

3.8.2020

A tým vstoupí do letní přípravy! V Mostu se utká proti výběru Masters ČR!

31.7.2020

Mladší žáci B - „Nová sezóna přináší pro každého z nás novou výzvu", říká trenér Jiří Vaniš!

29.7.2020

„Nikdy jsem neměl malé sebevědomí, naším cílem musí být play-off", říká Jan Čejka!

27.7.2020

Partneři klubu