HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
20.09.2018 Turnaje

I přípravka A se představila v Čimicích, kde slavila tři vítězství!

V sobotu se do prvního letošního turnaje zapojili i natěšení hráči přípravky A. Jejich soupeři byli postupně modří Rebelové, Mladá Boleslav, druhý a mladší tým Hostivaře a bílý tým Rebelů.

Nejtěžší zápas byl hned ten první. A když do hry nastoupila trojice Neobsadil-Neubránil-Nedoběhl, bylo to už jen na brankáři, který nechytil. Ani další lajna Nepřihrál-Nedal-Nevystřelil nedokázala hru vyrovnat. Hostivařská hra se ale postupně zlepšila. I trojice Nedorazil-Nevystřídal-Nepřišel si nakonec dokázala vytvořit zajímavé šance. Dokonce se Hostíci v závěru rozhodli pro power-play, ve kterém ale bohužel skórovat nedokázala. Naopak Rebelové využili našeho malého tlaku na balón a gólový náskok navýšili.

Do dalších zápasů jsme trošku obměnili sestavu. Ostrostřelec Adam Keller nastoupil s rychlíkem Adamem Votavou, všudypřítomný Filip Hradil, kanonýr Standa Bezpalec, železný muž Matouš Knotek, dále hráč s přehledem Filip Skála, namotivovaný Alexander Klein a zodpovědný Šimon Režnárek, kterému kryl záda soustředěný Jiří Kotík.

Na hře to bylo znát. Dočkali jsme se i několika hezkých kombinací a přesných zakončení. Celým zbytkem turnaje jsme vlastně nakonec prošli jako nůž máslem. Nejdříve diváci viděli gólové hody proti Mladé Boleslavi, poté kluci dokázali otočit utkání se svými mladšími kamarády z Hostivaře a nakonec hladce porazili bílé Rebely.

Turnaj tak přípravka odehrála s jednou porážkou a třemi výhrami na kontě. Všichni zúčastnění si turnaj užili a těší se na další možnost předvést výsledky svého tréninku.

Kristýna Drážková (trenérka HBC Hostivař) - První turnaj sezóny jsme si dostatečně užili a jako bonus jsme vezli domů tři výhry a dobrý pocit. Jsem na kluky moc pyšná a těším se na další turnaje a jsem zvědavá, co nám letošní sezóna přinese.

Redakce

 
 

Už se to blíží! Informace k letnímu soustředění mládeže!

24.6.2019

„Myslím, že jsem týmový hráč", říká Danny Olišar z mladších žáků!

23.6.2019

Mládežník roku: „Tahle cena je pro mě třešničkou na dortu za úspěšnou sezónu!"

22.6.2019

Z gauče až do reprezentace! Tomáš Keprt si v závěru sezóny vybral svou odměnu!

21.6.2019

Partneři klubu