HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
16.03.2023 Preview

A tým v sobotu přivítá na svém hřišti Dobřany! Naváže na výhru z posledního zápasu?

Hostivařský A tým přivítá v rámci 18. kola Extraligy hokejbalu na svém hřišti západočeský tým TJ Snack Dobřany! Dokáže potvrdit skvělou jarní formu z venkovních hřišť i doma?

Dobřany se podobně jako Hostivař pohybují na rozmezí postupových příček pro play-off a play-down. Aktuálně Západočechům patří v tabulce Extraligy hokejbalu 9. místo se ziskem 21 bodů. V posledním utkání přivítali na svém hřišti Pardubice, kterým podlehli v základní části 3:4. Nejproduktivnějším hráčem týmu je Jan Kovařík, který za sedmnáct utkání dokázal nasbíral 21 kanadských bodů za devět branek a dvanáct asistencí.

Hostivař se v posledním utkání vydala na Kladno a díky vítězství 2:7 potvrdila svojí skvělou jarní formu z venkovních hřišť. V Extraligové tabulce patří Hostivaři aktuálně 7. místo se ziskem 22 bodů. Nejproduktivnějším hráčem týmu stále zůstává Jan Čejka, který v šestnácti utkáních nasbíral 32 kanadských bodů za 20 branek a 12 asistencí. Zároveň je aktuálně nejlepším střelcem Extraligy hokejbalu a v kanadském bodování celé soutěže mu patří třetí místo!

Poslední vzájemné utkání mezi Hostivaří a Dobřany proběhlo v polovině října loňského roku, kdy Hostivař podlehla v dobřanské hale 4:5!

Utkání je naplánováno na tuto sobotu, se startem v klasických 11:00! Dorazte nás podpořit!

Redakce

 
 

“Musíme se zamyslet, s čím do jarní části chceme jít.“ říká obránce mužské rezervy Martin Přeslička

8.12.2023

“Bude těžké navázat na skvělý podzim, ale já se na tu výzvu těším!“ říká obránce A týmu Tomáš Kudela

7.12.2023

„Více mne baví ty těžší zápasy", říká rozhodně Sam Bajkai ze starších žáků!

29.11.2023

B tým mužů zakončil podzimní část prohrou! Zápas proti Rakovníku rozhodly přesilovky!

28.11.2023

Partneři klubu