HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
21.03.2024 Preview

A tým čeká náročný víkendový program! Ten odstartuje sobotním duelem proti Prachaticím!

Hostivařský A tým čeká velmi nabitý víkendový program. Nejprve přivítá v rámci 19. kola Crossdock Extraligy hokejbalu na svém hřišti Jihočeský celek Prachatic! Dokáže Hostivař v nabitém jarním programu navázat na poslední vítězství, které Hostivař vybojovala v Dobřanech?

Prachatice se v letošním extraligové ročníku nachází s velkou ztrátou na posledním 12. místě se ziskem pouhých 4 bodů. Ty Jihočeši vybojovali nejprve v prohraném prodloužení proti Karviné, jedinou výhru si připsali proti Plzni na konci záři loňského roku. V posledním extraligovém utkání přivítali Prachatice na svém hřišti Ústeckou Elbu, proti které se nedokázali gólově prosadit a v domácím utkání tak padli 0:3. Nejproduktivnější hráč Prachatického týmu je útočník Jan Bárta, který si za 16 utkání 10 kanadských bodů za šest branek a čtyři asistence.

Hostivaři i nadále patří v extraligové tabulce 1. místo se ziskem 45 bodů. Na vrchu extraligové tabulky má náskok 4 bodů, s tím že A tým má k dispozici jedno utkání navíc. V posledním utkání se Hostivař vypravila na hřiště Dobřan. Na půdě Západočechů Hostivař napravila zaváhání proti Pardubicím a zvítězila 2:5. Nejproduktivnější hráč A týmu je i nadále útočník Jan Čejka. Hostivařský lídr kanadského bodování nasbíral za 15 zápasů celkem 33 kanadských bodů za sedmnáct branek a šestnáct asistencí. Jan Čejka je zároveň i nadále jak nejproduktivnější hráč celé extraligové soutěže, tak i nejlepší střelec.

Poslední vzájemné utkání mezi Hostivaří a Prachaticemi se odehrálo v polovině října loňského roku, kdy Hostivař na půdě Jihočechů zvítězila v rámci 8. kola 3:5.

Souboj prvního s posledním v rámci 19. kola Crossdock Extraligy hokejbalu je naplánován na sobotu 23. března se startem v 15:00. Přijďte si zpříjemnit sobotní odpoledne do Hostivařského hokejbalového areálu!

Redakce

 
 

Mladší žáci získali Hostivařský pohár! Kvasnička s Mellenem v AllStars!

17.6.2024

O víkendu se uskuteční Hostivařský pohár mladších žáků!

14.6.2024

Dorost podlehl i ve druhém čtvrtfinále a sezóna pro něj končí!

14.6.2024

Starším žákům se na finálovém turnaji příliš nedařilo! Skončili čtvrtí!

13.6.2024

Partneři klubu