HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
09.11.2023 Preview

A tým čeká doma další těžká prověrka! Na svém hřišti přivítá dobře hrající Svítkov!

Hostivařský A tým i nadále kraluje nejvyšší domácí soutěži. Hned v závěsu se bodově nachází dva celky, jedním z nich je Pardubický Svítkov, který Hostivař přivítá již tuto sobotu na svém hřišti! Dokáže Hostivař odolat houževnatému soupeři a udržet domácí neporazitelnost?

Svítkov Stars Pardubice patří, co se týče formy k jednomu z nejlépe hrajících celků v letošním extraligovém ročníku. Aktuálně mu v tabulce patří 3. místo se ziskem 23 bodů. V posledním utkání přivítali Svítkovské hvězdy na svém hřišti Ústeckou Elbu. Po trpělivém výkonu si domácí s Ústím poradili a porazili svého soupeře 3:0. Nejproduktivnějším hráčem Svítkova je aktuálně Tomáš Hudec. Na svém kontě má za 10 zápasů celkem 12 kanadských bodů za čtyři branky a a osm asistencí.

Hostivař stále opanovává nejvyšší příčku v letošním Extraligovém ročníku. Na 1. místě je díky devíti vítězstvím a pouze jedné porážce na půdě Kladna, což Hostivaři vyneslo celkem 27 bodů. V posledním utkání se Hostivař vydala na půdu Hradce Králové, kam zajížděla jako favorit. Nakonec v poměrně vyrovnaném utkání Hostivař porazila svého soupeře 4:6 a získala další body do extraligové tabulky. Nejproduktivnějším hráčem Hostivaře i nadále zůstává Jan Čejka, který má na svém kontě za 8 zápasů celkem 20 kanadských bodů za dvanáct branek a osm asistencí. Zároveň je také nejproduktivnější hráč a nejlepší střelec celé extraligové soutěže.

Posledním vzájemné utkání mezi Hostivaří a Svítkovem se odehrálo na začátku září v rámci finále Českého poháru. Hostivař tehdy na neutrální půdě porazila Svítkov 4:3 po prodlužení a získala historicky první velkou trofej v mužském hokejbalu. Poslední vzájemné extraligové utkání se odehrálo naposledy v Březnu letošního roku, kdy Hostivař padla na půdě Svítkova 2:3.

Utkání 11. kola Crossdock Extraligy hokejbalu mezi těmito týmy je naplánováno na sobotu 11. listopadu se startem přesně v 11:00. Přijďte si tedy udělat na Hostivařské hřiště hezké dopoledne a dorazte podpořit náš A tým!

Redakce

 
 

Osmnáctka se vrátila z Žiliny s bronzem, šestnáctka na Slovensku neuspěla!

8.7.2024

Hráčem roku se stal Jiří Hrabár! Samotní hráči ocenili znovu Čejku!

4.7.2024

Stříbrné medaile ze Švýcarska! Český tým podlehl Kanadě v prodloužení!

30.6.2024

Nejlepším hráčem mládeže byl pro sezónu 2023/2024 vyhlášen Petr Lehner!

28.6.2024

Partneři klubu