HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz

Našim rodičům

S rostoucí komunitou roste v každé sportovní organizaci tlak na samotné hráče i realizační týmy a je tak potřeba stále více připomínat, že podstatou mládežnického sportu je především zábava. Rodiče jsou nejdůležitější složkou v životě mladého sportovce. Naučme se děti pozitivně podporovat, vyhnout se kritice a navázat na přátelskou atmosféru a dětskou radost ze hry. V rámci projektu -NAŠIM RODIČŮM- jsme připravili právě pro Vás tuto stránku, na které by jste měli najít vše, co Vás jako rodiče zajímá!

.

NEPŘEHLÉDNĚTE

- Termíny plánovaných příměstských kempů jsou následující: Jarní kemp 24. - 26. 2. 2020 / Letní kemp 1. - 3. 7. 2020. Obě akce jsou aktuálně plánovány pro ročníky 2005 - 2010.


- Další objednávka oblečení a dalšího textilu bude možná opět v lednu! Své objednávky budete moci podávat opět od 8. ledna, prostřednictvím messengeru!


- Podzimní část a tím i tréninky mládeže skončí v pátek 20. prosince! Zimní příprava pak odstartuje v pondělí 6. ledna!


- V termínu 28. - 30. října se uskuteční podzimní příměstský kemp žákovských kategorií!


- V pondělí 30.9. bude zveřejněna fanshopová nabídka s možností objednávek do 14.října! Nabídka bude zahrnovat celkem 25 typů oblečení a dalších předmětů.


- Termín pro splatnost podzimních členských příspěvků je 18. října 2019!

 
 

Ml. žáci - Hostivař v přípravě přehrála Prosek! Obránce Režnárek byl u třetiny branek!

13.1.2020

Starší žáci vstoupili do zimní přípravy! Tobiáš Halíř vítá tréninky na ploše!

12.1.2020

Běhání, běhání a zase běhání! I dorost odstartoval zimní přípravu!

9.1.2020

Jako první vyrazili v novém roce do akce mladší žáci! Zimní příprava startuje!

3.1.2020

Partneři klubu