HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz

MEZINÁRODNÍ SPOLUPRÁCE

Zástupci hokejbalových klubů HBC Hostivař a L2Hockey Gajary Flames se dohodli na základě dobrých zkušeností a dosavadní spolupráci na mládežnických akcích hokejbalu o prohloubení partnerství a podepsali v neděli 7.února 2016 v Gajarech dohodu, s cílem navázání pestřejší spolupráce.

"V týchto časoch je nesmierne dôležité nájsť partnera na spoluprácu, ktorý vám pomôže rozvíjať klub po stránke športovej, marketingovej, vzdelanostnej a aj z pohľadu vývoja nových trendov. Som rád, že sa nášmu klubu podarilo uzavrieť oficiálnu zmluvnú spoluprácu s HBC Hostivař. Hostivař si vybudovala výborné meno na hokejbalovej mape. Najmä čo sa týka výchovy talentov. To je tiež cesta aj pre náš klub Gajary Flames, na ktorú sme sa pred štyrmi rokmi dali. Zároveň je to aj motivácia do nasledujúcich rokov. Je to veľká výhoda, keď môžeme čerpať skúsenosti od kolegov, ale verím, že aj náš klub môže byť veľmi prospešný pre HBC Hostivař", ohodnotil podepsání oficiální dohody zástupce L2Hockey Gajary Flames, Stanislav Libo, na kterého posléze navázal i předseda HBC Hostivař Ondřej Novák: "Gajary patří na Slovensku k tomu nejlepšímu a jsem rád, že právě s nimi můžeme takto spolupracovat. Oba kluby mají na hokejbal, propagaci a vystupování podobný pohled, navíc se dokáží vzájemně obohacovat. Doufám, že naše spolupráce se bude dále rozvíjet a bude pro obě strany přínosná."

Konkrétní spolupráce bude spočívat v několika základních bodech, z nichž některé níže uvádíme.

  • Kluby se zavazují uspořádat minimálně jednu mládežnickou akci / turnaj v kalendářním roce, s pozvánkou pro tým partnerského klubu. V takovém případě doporučuje pořádající klub tomu partnerskému v nejbližším okolí i ideální místa k ubytování a stravování.
  • Kluby se zavazují umožnit trenérům partnerského klubu (max. 3 osoby) účast na speciálních kempech a soustředění svých týmů, v rámci jejich vzdělání. V takovém případě doporučují v nejbližším okolí místa konání dostupné ubytovací zařízení a možnost stravování.
  • Kluby v případě zájmu umožní účast vybraných mládežnických hráčů partnerského klubu, na pořádaných kempech a soustředěních.
  • Stručně, ale pravidelně medializují nejvýznamnější akce partnerského klubu prostřednictvím klubových sítí. Akce mezinárodního charakteru se společnou vazbou navíc propagují s pomocí partnerských médií.
  • Doporučují partnerskému klubu další organizace, které mají ambice zúčastnit se navrhované mezinárodní akce / turnaje.
  • Umožňují svým trenérům mládeže a trenérům partnerského klubu kontakt ke vzájemné komunikaci a náhled do trenérských materiálů s cílem oboustranného vzdělávání a zdokonalování.

Poslední společná akce HBC Hostivař a L2Hockey Gajary Flames - FAIR CUP 2018

 
 

Vzdor Tygrů ukončili mladší žáci ve třetí třetině a Boleslav přehráli!

20.10.2021

Mladší žáci deklasovali začínající Kovo! Trefilo se deset střelců!

20.10.2021

Junioři dostali v Třinci desítku a počítají další raněné!

19.10.2021

Rezerva padla s Kovem! Rozhodla závěrečná část!

18.10.2021

Partneři klubu