HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz

Zápasy - Přebor mladších žáků 2023/2024

Vybrat sezónu
Mladší dorost:  tým | zápasy | stats: základní část Starší žáci:  tým | zápasy | stats: základní část
Mladší žáci:  tým | zápasy | stats: základní část Přípravka:  tým | zápasy | stats: základní část
Minipřípravka:  tým | zápasy | stats: základní část MUŽI B:  tým | zápasy | stats: základní část
MUŽI C:  tým | zápasy | stats: základní část Minipřípravka - dívky:  tým | zápasy | stats: základní část
Mikropřípravka:  tým | zápasy | stats: základní část

kolodatumdomácíhosté  
FairCp ne 3.9.  Hostivař  Kelti 2008 2:5 (0:3, 2:2)
FairCp ne 3.9.  Hostivař  Plzeň 9:5 (7:1, 2:4)
FairCp ne 3.9.  Hostivař  Pardubice 2:5 (1:4, 1:1)
1. ne 17.9.  Rebel Praha  Hostivař 1:4 (1:1, 0:1, 0:2)
2. ne 17.9.  Kert Park Praha  Hostivař 0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
3. ne 1.10.  Kladno  Hostivař 3:3 (1:0, 0:1, 2:2)
4. ne 1.10.  Kelti 2008  Hostivař 3:8 (2:3, 1:2, 0:3)
5. ne 15.10.  Hostivař  Wolves Chomutov 6:1 (5:0, 1:1)
6. ne 15.10.  Kert Park Praha  Hostivař 1:7 (0:3, 1:4)
7. ne 15.10.  Hostivař  Kelti 2008 6:1 (4:1, 2:0)
8. ne 22.10.  Hostivař  Most 10:5 (4:2, 3:2, 3:1)
9. ne 22.10.  Hostivař  Ústí n. Labem 4:0 (0:0, 4:0, 0:0)
11. ne 5.11.  Ústí n. Labem  Hostivař 1:10 (0:3, 1:4, 0:3)
12. ne 5.11.  Hostivař   10:0 (5:0, 3:0, 2:0)
KVALIF pá 17.11.  Hostivař  Svítkov Stars 1:5 (1:3, 0:2)
KVALIF pá 17.11.  Hostivař  Písek 5:2 (2:2, 3:0)
KVALIF pá 17.11.  Hostivař  Suchdol nad Lužnicí 8:0 (2:0, 6:0)
KVALIF pá 17.11.  Kladno  Hostivař 5:1 (2:0, 3:1)
13. ne 19.11.  Hostivař  Rebel Praha 5:2 (1:1, 1:1, 3:0)
14. ne 19.11.  Kelti 2008  Hostivař 1:12 (0:4, 0:6, 1:2)
KVALIF ne 3.3.  Hostivař  Kelti 2008 4:0 (1:0, 3:0)
KVALIF ne 3.3.  Svítkov Stars  Hostivař 5:2 (3:0, 2:2)
KVALIF ne 3.3.  Hostivař  Pardubice 0:6 (0:3, 0:3)
KVALIF ne 3.3.  Kyjov  Hostivař 3:6 (2:5, 1:1)
15. ne 10.3.  Kert Park Praha  Hostivař 0:8 (0:4, 0:4)
16. ne 10.3.  Hostivař  Mladá Boleslav 7:0 (1:0, 6:0)
17. ne 10.3.  Hostivař  Most 10:2 (6:0, 4:2)
18. ne 24.3.  Kelti 2008  Hostivař 4:7 (0:3, 1:1, 3:3)
19. ne 24.3.  Rebel Praha  Hostivař 6:1 (3:0, 1:0, 2:1)
KVALIF ne 7.4.  Rebel Praha  Hostivař 4:1 (0:0, 4:1)
KVALIF ne 7.4.  Hostivař   2:3 (1:1, 1:2)
KVALIF ne 7.4.  Pardubice  Hostivař 2:5 (0:1, 2:4)
KVALIF ne 7.4.  Rebel Praha  Hostivař 4:0 (1:0, 3:0)
KVALIF ne 7.4.  Hostivař  Nové Strašecí 4:1 (2:0, 2:1)
20. ne 14.4.  Hostivař  Kelti 2008 3:0 (2:0, 1:0, 0:0)
21. ne 14.4.  Kladno  Hostivař 3:5 (3:3, 0:1, 0:1)
22. ne 28.4.  Rebel Praha  Hostivař 4:8 (2:3, 2:3, 0:2)
23. ne 28.4.  Mladá Boleslav  Hostivař 4:0 (0:0, 1:0, 3:0)
24. ne 19.5.  Hostivař  Kelti 2008 11:0 (5:0, 3:0, 3:0)
25. ne 19.5.  Hostivař  Nové Strašecí 7:5 (2:2, 2:2, 3:1)
26. ne 26.5.  Hostivař  Most 1:5 (0:2, 0:2, 1:1)
27. ne 26.5.  Hostivař  Nové Strašecí 5:2 (1:0, 1:1, 3:1)
HP2024 so 15.6.  Hostivař  Plzeň 6:5 (2:1, 2:1, 2:3)
HP2024 ne 16.6.  Hostivař  Brno 8:0 (4:0, 4:0)
HP2024 ne 16.6.  Hostivař  Blatná 4:1 (2:1, 2:0)
HP2024 ne 16.6.  Hostivař  Roconaba Zohor 3:3 (0:1, 3:2)
Příp. po 17.6.  Hostivař  Slavia Praha 3:2 (1:1, 2:0, 0:1)
 
 

Osmnáctka se vrátila z Žiliny s bronzem, šestnáctka na Slovensku neuspěla!

8.7.2024

Hráčem roku se stal Jiří Hrabár! Samotní hráči ocenili znovu Čejku!

4.7.2024

Stříbrné medaile ze Švýcarska! Český tým podlehl Kanadě v prodloužení!

30.6.2024

Nejlepším hráčem mládeže byl pro sezónu 2023/2024 vyhlášen Petr Lehner!

28.6.2024

Partneři klubu