HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
13.03.2023 Reportáž

V dohrávce starší žáci na Raky vyzráli!

Starší žáci HBC Hostivař si spojili na podzim odložený zápas proti Rakům z Rakovníka s dalším utkáním proti stejnému soupeři a v sobotu tak vyrazili vstříc hned dvojici utkání.

4.kolo, sobota 11.3.2023

HOS

Hostivař

4:1

3:0, 0:0, 1:1

RAK

Rakovník

Branky a nahrávky: 00:30 Režnárek (Hradil, Votava), 11:42 Hradil (Michek), 13:52 Havlík, 42:16 Hradil (Martinec)
Rozhodčí: Jakub Živný, Dušan Zaťko Vyloučení: 6:4 Využití: 0:0 V oslabení: 0:0 Diváci: 15 Střely na branku: 31:15

Sestava domácích

Exner (Kotík) - Bajkai, Čejka, Coufal, Havlík, Hradil, Hrodek, Klein, Martinec, Michek, Němec, Otras, Režnárek, Skála, Votava, Vysoký

Sestava hostí

Pšenička (Andrášek) - Pavlis M., Svoboda, Syrovátka, Tlustý, Císař, Fouček, Kopelent, Mendel, Mikoláš, Pavlis J., Péc, Štiller J. Štiller V., Svoboda, Veselý

Komentář k zápasu

První měření sil hostivařského mužstva s domácími Raky začalo rychlou brankou hostů z Prahy. Diváci se ještě ani nestačili vtěsnat na krytou tribunu a útočně naladěný obránce Režnárek poprvé rozvlnil síť. Hostivařské branka povzbudila a dál se snažili tlačit do útoku. Jejich akce ale pohříchu končili na pozorném brankáři domácích, vedle brány a nebo hned v zárodku díky nepřesnostem či ledabilosti. Na další branky si tak všichni museli počkat až do závěru první třetiny kdy se postupně prosadili Hradil a Havlík. Nutno ale podotknout, že hra Pražanů měla k ideálu hodně daleko a rakovnické mužstvo dokázalo několikrát nebezpečně zaměstnat pozorného Exnera v hostivařské brance.

Druhá třetina přinesla z pohledu nezaujatého fanouška vcelku vyrovnaný průběh, nicméně kvalita hry připomínala hokejbal jen velmi vzdáleně. Bez většího zápalu hrající Hostivař bohorovně přihlížela snaze domácích o korigování výsledku, proti kterému ovšem stál dobře chytající Exner. Všeobecnou holomajznu ještě přiživovala občasná vyloučení, přičemž ani jeden z týmů s přesilovkou nedovedl naložit ve svůj prospěch.

Třetí třetina bohužel nepřinesla výrazné změny v herním pojetí ani jednoho z týmů. Domácím se sice podařilo snížit, ale Hostivař větší drama nepřipustila a když ji tři minuty před koncem svoji druhou brankou definitivně uklidnil Hradil, bylo po zápase. S konečným výsledkem 4-1 ve svůj prospěch byli hostivařští zcela jistě spokojeni, s předvedenou hrou již méně.

Ohlasy po utkání

Jiří Vaniš (trenér HBC Hostivař) - Tentokrát jsme vskutku utrpěli vítězství, ale i tak to někdy bývá. Potřebujeme se rychle vzpamatovat a do odpoledního zápasu nastoupit úplně jinak.

Redakce

 
 

Dorost mladšího soupeře z Kyjova nešetřil! Body zůstaly v Hostivaři!

20.3.2023

Hostivař na vítězné vlně! Sběru Šneků vládl sedmibodový Čejka!

18.3.2023

B tým po druhé v sezóně padl na Kladně! Přední příčky tabulky se mu tak vzdalují!

16.3.2023

A tým v sobotu přivítá na svém hřišti Dobřany! Naváže na výhru z posledního zápasu?

16.3.2023

Partneři klubu