HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
07.03.2018 Reportáž

Tříbodový Maali řídil první jarní výhru mladších žáků!

Po náročné zimní přípravě se rozběhla i jarní část mladších žáků. Do Čimic přijel soupeř z Lužin a stejně jako na podzim, i tentokrát rozhodoval jediný rozdílový gól.

11.kolo, neděle 4.3.2018

HOS

Hostivař

3:2

0:0, 2:1, 1:1

KER

Kert Park Praha

Branky a nahrávky: 17:16 Maali, 21:25 Hradil (Maali), 25:23 Lehner (Maali) .
Rozhodčí: Trajer, Linhart . Vyloučení: 1:1 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 45 . Střely na branku: 33:17 . Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2 .

Sestava domácích

Drahoš - Zámečník, Houška, Dvořák, Bezpalec - Prager, Lehner, Maali, Stoulil, Halíř, Mikšovský P., Hradil

Sestava hostí

Štráberger (od 22.Slaboch) - Vrabec, Nevšímal, Adam, Néma - Janda, Drnec, Grýgera, Broulík, Jebousková, Nedbal, Křivánek

Komentář k zápasu

Na výhře 3:2 se tentokrát třemi body podílel Tomáš Maali. Jeden gól dal, na zbývající dva přihrál.

V úvodu utkání nejdříve hostivařští nedokázali zužitkovat nabídnutou početní výhodu a ačkoliv si šance vytvořily oba týmy, stav byl po první části bezgólový. Do vedení se dostal v patnácté minutě soupeř, Tomáš Maali ale přispěchal brzy s odpovědí a ještě ve druhé části dokonal obrat nejmladší hostivařský hráč na hřišti, devítiletý Filip Hradil.

Na 3:1 navýšil brzy po zahájení třetího dějství kapitán Petr Lehner a zdálo se, že Hostivař už nic neohrozí. Hosté se ale nevzdávali a minutu a půl před závěrečnou sirénou snížili na rozdíl jediného gólu. Poslední vteřiny už ale i přes snahu lužinských vyrovnání nepřinesly a hostivařští se tak mohli radovat z první jarní výhry.

Ohlasy po utkání

Lukáš Krupka (trenér HBC Hostivař) - Řekli jsme si, že chceme být aktivní a ovládat hru. Kluci byli skutečně velice živí a běhaví. Byla na nich vidět dobrá fyzická připravenost ze zimní přípravy. A vydrželo jim to až do poslední chvíle. Teď už by to chtělo jen zvýšit produktivitu.

Redakce

 
 

„Už nejsem nejmladší", směje se nejlepší hráč mládeže pro letošní sezónu!

23.6.2018

Třináctý Galavečer je minulostí! Hráčem roku je Marek Kalaš, mládežníkem opět Jan Čejka!

22.6.2018

Galavečer již potřinácté! Slavnostní zakončení sezony opět v Klubu Varta!

20.6.2018

Prague Select obhájil JTEKT Cup! Houška opět v All Stars týmu!

18.6.2018

Partneři klubu