HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
23.05.2020 Reportáž

Starší žáci vstoupili do Letního poháru výhrou!

Starší žáci vstoupili do Letního poháru utkáním proti výrazně mladšímu Kert Parku, který v úvodu duelu sympaticky zatlačil hostivařskou družinu v obranném pásmu, po prvních inkasovaných gólech ale své choutky utlumil a nakonec inkasoval tucet branek.

LP2020, pátek 22.5.2020

HOS

Hostivař

12:0

2:0, 5:0, 5:0

KER

Kert Park Praha

Branky a nahrávky: 3:48 Maali (Stoulil), 7:50 Hnyk (Prager, Houška), 17:42 Munk, 18:00 Houška (Lehner), 18:40 Smetana (Maali, Stoulil), 21:48 Houška (Zámečník), 23:35 Hnyk (Zámečník), 30:18 Lehner (Hnyk), 33:47 Lehner (Hnyk), 36:27 Hnyk (Stoulil), 38:17 Hnyk (Dvořák), 40:21 Stoulil .
Rozhodčí: Jirsák, Augustýn . Vyloučení: 4:5 . Využití: 2:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 33 . Střely na branku: 44:25 . Průběh utkání: 12:0 .

Sestava domácích

Drahoš - Zámečník, Munk, Houška, M.Mikšovský, Dvořák - Hnyk, Lehner, Prager, Maali, Stoulil, Smetana

Sestava hostí

Štráberger (Slaboch) - Broulík, Janda, Hulpach, Drnec, Větrák, Hampl, Chán, Néma, Nevšímal, Hanzendorf, Křivánek, Vrabec, Adam

Komentář k zápasu

Soupeř začal lépe a Drahoš v brance Hostivaře musel brzy zasahovat. První gól ale zaznamenal domácí tým, když z kruhu zamířil přesně Maali a dostal hostivařské do vedení. V osmé minutě navíc přesně nabíjel Prager a Matěj Hnyk se trefil z úhlu přesně nad rameno brankáře Štrábergera.

V první třetině byl obraz hry vyrovnaný, v té druhé ale Hostivař přidala pět branek a mladému soupeři sebrala vítr z plachet. Nejdříve se svým vůbec prvním gólem prezentoval obránce Jiří Munk, na kterého navázal bombou od modré navrátilec do sestavy, Radim Houška. Na jeho gól přišpendlil další trefu i Richard Smetana, který zužitkoval přečíslení a přesnou příhru Maaliho. Ve dvaadvacáté minutě navíc přidal šestou branku opět Houška, jehož rána ze středního pásma během letu dvakrát změnila směr. Gól s číslem sedm zaznamenal po úspěšném úniku Matěj Hnyk, který byl výraznou postavou svého týmu i v ději závěrečném.

V prvních minutách třetí části se totiž stal dvojnásobným asistentem u branek Petra Lehnera a další dva góly přidal sám, po precizní práci před brankou hostí. Záverečné slovo si pak vzal v jednačtyřicáté minutě Tomáš Stoulil, který se rychle uvolnil u mantinelu a po seběhnutí a přesné střele z kruhu dal utkání konečnou podobu.

Hostivař zvítězila přesvědčivě 12:0, nutno ale podotknout, že mladý soupeř potvrdil svůj potenciál a talent, díky kterému bude určitě už v příští sezóně patřit do horních pater žákovské tabulky.

Redakce

 
 

„Pouze klubové tréninky nestačí a je třeba, aby se kluci aktivněji hýbali i ve volném čase", ví trenér přípravky Borek Coufal!

9.7.2020

Nezapomněli jste na platbu záloh? Letní soustředění startuje už za měsíc!

8.7.2020

Ceny trenérů! Kdo si z nedokončené sezóny odnesl klubovou trofej?

6.7.2020

NÁBOR! Chcete se zapojit? I přes léto nás můžete kontaktovat ohledně náboru dětí!

5.7.2020

Partneři klubu