HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
18.09.2021 Reportáž

Starší žáci v bojovném utkání přehráli Chomutov 6:4!

Za staršími žáky přijel už v pátek Chomutov a v očekávání byl náročný duel plný soubojů, ale i pohledných branek.

2.kolo, pátek 17.9.2021

HOS

Hostivař

6:4

2:3, 2:1, 2:0

CHO

Wolves Chomutov

Branky a nahrávky: 4:24 Režnárek (Skála), 14:10 Michek (Skála, Hradil), 17:35 Režnárek (Nestrojil), 23:19 Michek (Hradil, Votava), 31:05 Skála (Hradil), 42:08 Skála (Hradil) .
Rozhodčí: Augustýn, Jirsák . Vyloučení: 4:6 . Využití: 3:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 50 . Střely na branku: 36:14

Sestava domácích

Kotík (Kadlec) - Švec, Městka, Režnárek, Votava, Klein, Hrodek - Bár, Nestrojil, Svoboda, Skála, Hradil, Michek, Kněžević, Postler, Kápička, Absolon

Sestava hostí

Jankeje - Gelhof, Hrebinec, Jankeje, Milička, Procházka, Albrecht, Blaščák, Fulier, Majzner, Mareš, Mooucha

Komentář k zápasu

Hostivař začala o něco lépe a už v páté minutě otevřel skóre Šimon Režnárek. K vyrovnání se ale brzy dostal Mareš a začínalo se od nuly. Hra se přelévala ze strany na stranu, o něco aktivnější přesto byli domácí. Paradoxně to byl ale soupeř, který využíval nedůrazu hostivařských hráčů a během chvilky odskočil na rozdíl dvou branek. Ještě v závěru první části ale snížil na 2:3 Michek a prostřední dějství tak opět lákalo na velký boj.

V osmnácté minutě dostala Hostivař první možnost přesilové hry a dařilo se! Nestrojil našel Režnárka a ten svou druhou brankou v utkání vyrovnal! Nadšení domácí střídačky každopádně brzy vychladil Mareš, který dokončil hattrick a vrátil vedení na stranu svého týmu. Hostivaři se ale dařilo v přesilových hrách a i ta druhá byla využita, když dostal míček za záda Jankejeho opět Adam Michek, srovnáno!

I do třetí části vstoupili Pražané ve velkém stylu a bylo jich plné hřiště. Ve druhé minutě si míček našel Filip Skála a pohotově zakončil. Chomutov mohl reagovat v přesilové hře, ale tak jak se dařilo domácím v početní výhodě, tak úspěšní byli i v oslabeních. Soupeře prakticky nepouštěli do šancí a Kotík dlouho neměl žádnou práci. Jeho protějšek se naopak vůbec nenudil a pomoci mu musela i tyč. Ve třiačtyřicáté minutě přesto přišel čas na desátou, poslední branku utkání, když si opět v přesilovce našel míček mezi kruhy Filip Skála a přesnou střelou rozhodl o osudu utkání.

V pohledném a bojovném utkání proti kvalitnímu soupeři tak brali hostivařští tři body, po výhře 6:4!

Ohlasy po utkání

Ondřej Novák (trenér HBC Hostivař) - Předně jsem rád, že dokážeme obstát proti klukům, kteří jsou vytrénovaní z hokeje a na hokejce jsou velice šikovní. V utkání se mi líbil týmový duch a odhodlanost i za nepříznivého stavu vývoj otočit. Troufám si tvrdit, že soupeře jsme přehráli především v pohybu. Gólově se tentokrát dařilo druhé pětici, která odehrála velký zápas a soupeře k ničemu nepustila.

Redakce

 
 

Vzdor Tygrů ukončili mladší žáci ve třetí třetině a Boleslav přehráli!

20.10.2021

Mladší žáci deklasovali začínající Kovo! Trefilo se deset střelců!

20.10.2021

Junioři dostali v Třinci desítku a počítají další raněné!

19.10.2021

Rezerva padla s Kovem! Rozhodla závěrečná část!

18.10.2021

Partneři klubu