HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
27.05.2023 Reportáž

Starší žáci obhájili regionové prvenství a postupují přímo na finálový turnaj!

Starší žáky čekal prestižní závěr nadstavbové části, když do Hostivaře zavítalo silné Kladno! Domácím stačil k prvenství v regionové soutěži a tím i k přímému postupu do finálového turnaje pouhý bod!

N4, sobota 27.5.2023

HOS

Hostivař

5:1

0:0, 2:1, 3:0

KLA

Kladno

Branky a nahrávky: 21:55 Skála (Hradil), 28:49 Havlík, 39:52 Skála (Hradil, Michek), 41:10 Hradil (Vaniš, Režnárek), 43:27 Vaniš (Votava) .
Rozhodčí: Tománek, Tóth . Vyloučení: 0:3 . Využití: 2:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 78 . Střely na branku: 31:19 . Průběh utkání: 0:1, 5:1 .

Sestava domácích

Exner (Kotík) - Klein, Martinec, Němec, Režnárek, Bajkai, Havlík, Hradil, Hrodek, Michek, Otras, Skála, Vaniš, Votava, Vysoký

Sestava hostí

Novák (Patera) - Barták, Bažant, Honke, Mašek, Podhorský, Soukup, Svoboda, Drechsler, Franc, Holý, Koláčný, Lovětinský, Navrátil, Novotný, Paták, Pulec, Schnaubelt

Komentář k zápasu

Oba týmy nastoupily do duelu s tím nejlepším, co jejich soupisky aktuálně nabízejí a bylo o co hrát! Do areálu si našla cestu i početná skupina příznivců, která hnala domácí za úspěchem. Hostivařští byli od prvních minut aktivnější, s jejich pokusy si ale vždy poradil pozorně chytající Novák v brance Rysů a skóre se tak v prvním dějství neměnilo.

Gólově se událo až v tom druhém, a to hned v jeho zárodku, když se do zakončení dostal šikovný kladenský ostrostřelec Schnaubelt a otevřel skóre. Hostivařské inkasovaný gól na pár minut opařil, ve dvaadvacáté minutě ale bylo srovnáno, když po přesném pasu uzdraveného Hradila rozvlnil síť Filip Skála! Na osm desítek diváků poté sledovalo vyrovnanou bitvu, ve které rozhodčí duelu neměli důvodu k vylučování! Hra plynula a v závěru periody přišla přesná střela Matěje Havlíka, který dal Hostivaři vedení!

Třetí část zahajovali domácí v první početní výhodě, skóre se ale neměnilo. Šance obou týmů končily na dobře chytajících brankářích! Stav utkání nahrával Hostivaři, která se na konci čtyřicáté minuty dostala do dvoubrankového trháku! Tlak prvního útoku přetavil ve třetí gól Filip Skála pro kterého to byl druhý zásah v utkání. Kladenští poté faulovali a domácí tým bleskurychle trestal! Z vítězného vhazování putoval přesný pas na Hradila, který dělovkou zvýšil! O osudu utkání bylo rozhodnuto a slavící rodiče domácích borců oslavovali vidinu volného víkendu! Hostíci k jejich radosti přidali v další přesilovce ještě pátý gól a starší žáci tak po výhře 5:1 nad Kladnem mohli slavit nejen obhajobu regionového prvenství, ale opět i přímý postup do finálového turnaje!

Redakce

 
 

A tým doma přehrál loňského vicemistra! Proti Letohradu zaznamenal čtvrtou výhru v řadě!

28.9.2023

A tým na státní svátek přivítá na svém hřišti Letohrad! Prodlouží svojí vítěznou šňůru?

27.9.2023

Domácí turnaj přípravek! Hostivař přivítala Kladno a Rebely!

26.9.2023

Dorost přišel v Pardubicích o body v posledních pěti minutách!

24.9.2023

Partneři klubu