HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
20.09.2022 Reportáž

Starší žáci nestačili ani na Kert Park! Dostali devět gólů!

Po nepovedeném startu soutěže doufali starší žáci Hostivaře v lepší výkon i výsledek v sobotním utkání na Lužinách...

2.kolo, sobota 17.9.2022

KER

Kert Park Praha

9:4

3:3, 4:0, 2:1

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 13:32 Michek (Hradil), 14:17 Hradil (Michek), 14:34 Hradil, 42:20 Vaniš (Coufal) .
Rozhodčí: Fingerhut, Živný . Vyloučení: 5:3 . Využití: 0:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 50 . Střely na branku: 61:28 .

Sestava domácích

Horský (od 38. Arnold) - Adam, Doucha, Horský, Novák, Špák, Větrák - Benčát, Bllý, Drnec, Hlávka, Kraml, Nalezený, Richter A., Richter Š.

Sestava hostí

Kotík - Klein, Martinec, Němec, Režnárek, Votava - Coufal, Hradil, Hrodek, Michek, Otras, Skála, Vaniš, Vysoký

Komentář k zápasu

V nevlídném zářijovém počasí se utkali s domácím Kert Parkem. Jak bude průběh zápasu zhruba vypadat, naznačily již první minuty, kdy se za přihlížení hostivařských hráčů začal prosazovat první útok domácích. Každý pobyt těchto hráčů končil vloženou šancí nebo rovnou gólem v síti hostivařské družiny, která působila na hřišti velmi nervózně a bez potřebného důrazu. Za stavu 3 - 0 pro domácí nikdo z přihlížejících nepochyboval, že se blíží další nadílka, ale hráči v bílých dresech nesložili zbraně a do konce první třetiny dokázali po jednom zásahu Michka a dvou přesných trefách Hradila skóre utkání vyrovnat.

Do druhé třetiny vstoupily hosté z Hostivaře o poznání lépe, vytvořili si několik dobrých příležitostí a hra se vyrovnala. Bohužel, hostivařští nešťastně inkasovali a vzápětí si slovo vzali opět členové první útočné trojice Kert Parku. Zejména díky nim na konci druhé třetiny svítil na tabuli stav 7 - 3 a s akciemi hostivařského týmu to nevypadalo vůbec dobře.

Ve třetí třetině provedl domácí tým určitě změny, do hry začal pouštět více hráčů a utkání se dohrávalo v relativně vyrovnaném duchu. Kert Park se prosadil ještě dvakrát, přičemž od neblahé "desítky" několikrát svůj tým zachránil dobře chytající Kotík a nepřesná muška domácích. V závěru ještě korigoval konečné skóre Vaniš, ale to bylo ze strany Hostivaře vše. Z Lužin si odvezla další nálož, tentokrát 9 - 4.

Ohlasy po utkání

Jiří Vaniš (trenér HBC Hostivař) - O výsledku rozhodovala kvalita prvního útoku soupeře a naše neschopnost podobné hráče bránit. Mrzí mě, že nedokážeme do zápasu přenést věci z tréninku, působíme nervózně a technické nedostatky bohužel nedoháníme ani nasazením a bojovností. V sobotu ale máme další utkání. Určitě se na něj poctivě připravíme a budeme znovu bojovat. Nikdo jiný to za nás neodehraje.

Redakce

 
 

A tým doma přehrál loňského vicemistra! Proti Letohradu zaznamenal čtvrtou výhru v řadě!

28.9.2023

A tým na státní svátek přivítá na svém hřišti Letohrad! Prodlouží svojí vítěznou šňůru?

27.9.2023

Domácí turnaj přípravek! Hostivař přivítala Kladno a Rebely!

26.9.2023

Dorost přišel v Pardubicích o body v posledních pěti minutách!

24.9.2023

Partneři klubu