HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
09.10.2017 Reportáž

Starší dorost výrazně přehrál houževnaté Strašecí! Zyta vstřelil hattrick!

Po výhře na Kladně čekal starší dorost Hostivaře přejezd do nedalekého Nového Strašecí...

7.kolo, neděle 8.10.2017

NOV

Nové Strašecí

0:11

0:3, 0:1, 0:7

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 7:08 Zyta (J.Vaniš), 8:03 Zyta (Dušák), 12:19 Plohmer (Mazura, Kubeš), 21:14 M.Nocar (Němec), 35:10 Němeček (Mazura, Novotný), 36:49 J.Vaniš (Němeček, Kořínek), 37:21 Němeček (J.Vaniš), 39:33 M.Nocar, 39:49 J.Vaniš, 40:14 Zyta (Dušák), 42:16 Zámečník (J.Vaniš, Kubeš) .
Rozhodčí: Gráca, Prudík . Vyloučení: 3:4 . Využití: 0:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 30 . Střely na branku: 23:38 . Průběh utkání: 0:11 .

Sestava domácích

Skalický (od 37.Kníže) - Frolík, Husák, Pešula, Vojna, Hamouz, Vaňo, Kučera, de Fin, Dreschler, Svoboda, Vojna

Sestava hostí

Štoural - Kubeš, M.Nocar, Novotný, Němec, Kořínek, Maťocha - Pajas, Jindra, Voblikov, Vaniš, Plohmer, Mazura, Jachek, Dušák, Zyta, Zámečník, Němeček

Komentář k zápasu

Utkání začalo v režii hostů z Hostivaře a brankář Marek Skalický, který v novostrašeckém týmu vypomáhá, musel brzy zasahovat. Kapituloval ale až při devátém pokusu hostí, kdy míček uklidil za čáru Marek Zyta. Stejný hráč přidal brzy i druhý gól po nahrávce Dušáka, který tentokrát vyměnil brankoviště za pozici centra a bylo ho celé hřiště. Na 3:0 navýšil Plohmer a v první třetině to byla poslední střela, kterou Skalický za svá záda propustil.

Ve druhé části inkasoval dokonce pouze jednou, když přesilovou hru využil přesnou střelou obránce Martin Nocar.

Nejvíce gólů tak diváci nad hřištěm a kolem mantinelů viděli až ve třetí části. V šestatřicáté minutě se uvedl premiérovým gólem v dresu Hostivaře Petr Němeček, který využil přihrávky Mazury a přesnou střelou z mezikruží udeřil. Skalický poté přenechal své místo v brankovišti kolegovi, který se ani nestačil ohřát a byl nucen vyndavat z klece jeden míček za druhým. V krátkém sledu se prosadil Vaniš, Němeček, Nocar, znovu Vaniš, Zyta a na konečných 11:0 upravil Dominik Zámečník.

Hostivař tak zvítězila na půdě mladého týmu Nového Strašecí vysoko, 11:0. Z již druhého hattricku v této sezóně se těšil útočník Marek Zyta, dvěma premiérovými zásahy v dresu Hostivaře se ale uvedl i Petr Němeček, který přidal i jednu přesnou asistenci. Brankář Václav Štoural si připsal první čisté konto v sezóně.

Ohlasy po utkání

Ondřej Novák (trenér HBC Hostivař) - Jsme rádi, že jsme víkend zvládli. Po Kladnu nás čekalo Nové Strašecí, které má velmi mladý tým a celý zápas tak byl v naší režii. Hrálo se bez záludností a jsem rád, že se v dobrém světle ukázal i náš brankář Marek Skalický, který v novostrašeckém týmu hostuje."

Redakce

 
 

Galavečer již potřinácté! Slavnostní zakončení sezony opět v Klubu Varta!

20.6.2018

Prague Select obhájil JTEKT Cup! Houška opět v All Stars týmu!

18.6.2018

Přípravka řádila na sportovním dnu v Pardubicích!

17.6.2018

Obsazení realizačních týmů mládeže pro sezónu 2018/2019 + tréninky!

16.6.2018

Partneři klubu